اگر به عنوان یکی از تولیدکنندگان محصولات مختلف به دنبال خرید انواع ظروف پلاستیکی پت هستید بهتر است از نوع ظروف iml (In Mold Labeling) خریداری نمایید؛ اما آیا می‌دانید که ظروف آی ام ال چیست و از آن چه استفاده‌هایی می‌کنند؟ در حال حاضر ظروف iml یکی از بهترین ظروف پت هستند که کاربردی زیادی در صنایع تولیدی دارند. به طوری که شما می‌توانید انواع آن‌ها را به صورت عمده و جزئی از فروشگاه سایت اکوپت تهیه نمایید.

منظور از ظروف آی ام ال چیست؟

ظروف imlهمان ظرف‌های پلاستیکی هستند که در آن با استفاده از رنگ‌های مختلف طرح‌های زیبایی را حکاکی می‌کنند. معمولا این طرح‌های برای همیشه بر روی ظروف پلاستیکی باقی می‌مانند و با شستن از بین نمی‌روند. معمولا این طرح‌ها همان تبلیغات شرکت‌های مختلف است که قبلا آن را به کمک لیبل یا برچسب‌های کاغذی بر روی ظروف پلاستیکی قرار می‌دادند. در این حالت بعد از باز شدن ظروف این برچسب‌ها از آن جدا شده و لیبل تبلیغاتی آن‌ها برای همیشه از بین می‌رفت. در حالی در ظروف iml این لیبل ها قابل جداسازی نیستند و برای همیشه به عنوان بخشی از ظروف پت در آن‌ها قرار دارند. استفاده از این ظروف در حال حاضر بسیار گسترش یافته است. به طوری که شما می‌توانید نمونه‌های زیادی از ظروف iml را در بازار مشاهده کنید.

خریداران در نگاه اول به هنگام خرید ظروف iml به غیر از این ویژگی‌های ظروفiml از شکل و زیبایی ظاهری آن‌ها نیز لذت می‌برند. در نتیجه آن‌ها را برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده می‌کنند. در کنار زیبایی و جذابیت بسته‌بندی‌ ظروف iml آن‌ها قادر هستند نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کنند. لذا بازار خرید و فروش آن‌ها رونق می‌یابد. در حال حاضر خرید ظروف iml در میان صنعتگران و تولیدکنندگان زیادی از جمله محصولات غذایی، بهداشتی و غیره محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به طوری که هم‌اکنون بیش از 80 درصد آن‌ها برای بسته‌بندی محصولات خود اقدام به خرید ظروف iml می‌کنند.

نحوه تولید ظروف پلاستیکی iml

با توجه به ویژگی‌های ظروف پت iml کاربرد آن‌ها بسیار گسترش یافته است. به طوری که تولیدکنندگان زیادی انواع قوطی‌های پلاستیکی پت iml را برای مصارف مختلف خود سفارش می‌دهند. روش تولید ظروف iml مانند ظروف پت است که در آن با کمک چاپ افست طرح‌های تبلیغاتی شرکت‌های مختلف را بر روی آن به هنگام شکل‌گیری پریفرم ها حک می‌کنند. لذا شما برای خرید ظروف iml در طرح‌های مختلف می‌توانید آن‌ها را به شرکت اکوپت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده انواع بطری‌های پلاستیکی پت در طرح‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های مختلف سفارش دهید. آن‌ها می‌توانند محصولات شما را با استفاده از مواد اولیه ظروف پت مرغوب تهیه کرده و در شکل‌های مدنظر شما با استفاده از چاپ افست حکاکی کنند.

مزایای خرید ظروف iml

حالا که متوجه شدید ظروف آی ام ال چیست بهتر است کمی در مورد مزایای خرید این ظروف برای تولیدکنندگان محصولات مختلف صحبت کنیم.

کاهش هزینه بسته‌بندی محصولات

همان‌گونه که می‌دانید در ظروف iml، شما به جای این که از لیبل های کاغذی و برچسب‌های مختلف برای تبلیغات خود استفاده کنید از رنگ‌ها استفاده می‌کنید که هزینه آن‌ها نسبت به روش سنتی ارزان‌تر است و شما برای حک کردن آن‌ها بر روی بطری‌های پلاستیکی نیازی به نیروی انسانی ندارید. به طوری که دستگاه‌های چاپ افست می‌توانند آن‌ها را به راحتی بر روی بطری‌های شما حکاکی کنند.

کیفیت بالای چاپ ظروف iml

یکی از مزیت‌های خرید ظروف iml می‌توان به کیفیت بالا چاپ آن‌ها اشاره کرد؛ زیرا شما در آن‌ها می‌توانید انواع بطری‌های پلاستیکی iml را در تراکم بالا و به صورت انبوه تولید نمایید.

مقاومت بالای ظروف iml در برابر دما

یکی از مزیت‌های ظروف iml این است که آن‌ها در برابر تغییرات دما مقاوم هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در داخل یخچال یا در بیرون آن‌ها نگهداری کنید. هم‌چنین می‌توان بیان کرد که این ظروف در برابر ترک‌خوردگی، چین و چروک و از این قبیل موارد مقاوم هستند.

سازگاری با محیط زیست ظروف iml

اگر شما بتوانید برای بسته‌بندی محصولات خود ظروف iml بخرید می‌توانید متوجه شوید که این ظروف با محیط زیست سازگار هستند و شما می‌توانید آن‌ها را بازیافت نمایید.

افزایش سرعت چاپ در ظروف iml

یکی از مزیت‌های ظروف iml این است که شما در آن می‌توانید سرعت چاپ را افزایش دهید. به طوری که همزمان با تولید این ظروف می‌توانید طرح‌های تبلیغاتی خود را بر روی آن چاپ نمایید؛ بنابراین می‌توان دریافت که زمان صرف شده در تولید این ظروف نسبت به ظروف دیگر با روش‌های مختلف کمتر است.

تغییر راحت طرح‌های ظروف iml

در صورتی که شما قصد تغییر طرح‌های خود در چاپ افست ظروف iml را داشته باشید می‌توانید آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان اعمال کنید.

بازاریابی و تبلیغات طولانی مدت iml

همان طور که می‌دانید چاپ های افست بر روی ظروف iml هیچ وقت پاک نمی‌شوند. لذا شما می‌توانید برای محصولات خود بازاریابی و تبلیغات طولانی مدتی داشته باشید. شما این ظروف را بعد از مصرف می‌توانید شستشو داده و برای دفعات مجدد استفاده کنید؛ بنابراین شما می‌توانید با چاپ طرح خود بر روی این ظروف برای همیشه تبلیغات و بازاریابی انجام دهید.

جابجایی آسان ظروف iml

یکی از معیارهای کیفی بطری پت می‌توان به جابجایی راحت آن‌ها اشاره کرد. شما می‌توانید این ظروف را بدون این که هیچ گونه آسیبی به آن‌ها وارد کنید خیلی راحت جابجا نمایید.

خلاصه

ظروف iml یکی از ظرف‌هایی هستند که از آن برای فروش بیشتر و بهتر محصولات مختلف استفاده می‌کنند. به طوری که امروزه اکثر تولیدکنندگان از این ظروف برای بسته‌بندی محصولات استفاده می‌نمایند. در ظروف iml از رنگ‌های مختلف برای طراحی تبلیغات و بازاریابی استفاده می‌کنند. این طرح‌ها برای همیشه بر روی ظرف‌ها باقی می‌مانند و از آن جدا نمی‌شوند. در حالی که پیش از این روش از لیبل ها و برچسب‌های کاغذی برای تبلیغات و بازیابی محصولات استفاده می‌کردند. در حال حاضر خرید ظروف iml مزایای زیادی نسبت به ظروف پلاستیکی دیگر دارد؛ زیرا در آن زمان تولید، هزینه ساخت، بسته‌بندی و غیره محصولات کاهش یافته است و شما می‌توانید در مدت کوتاهی محصولات پلاستیکی iml زیادی را تهیه کنید. 

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.