مفتول ها در واقع سیم هایی تک رشته ای از جنس فلز بوده، که دارای یک پوشش عایق PVC هستند. این سیم ها در صنایع مختلف بسیار پر کاربرد می باشند. مفتول ها در دو نوع آهنی و فولادی ساخته می شوند. به طور گسترده شاهد استفاده از انواع مفتول ها در صنعت ساختمان سازی هستیم. در کارخانه های تولید کننده مفتول از شمش ها برای ساخت مفتول ها استفاده می کنند. این گونه که ابتدا شمش ها را درون کوره هایی با حرارات بالا (حدود 1200 درجه سانتی گراد) قرار می دهند. پس از ذوب شدن شمش ها، با عبور از دستگاه های بخصوصی به قطر مورد نظر خواهند رسید.مفتول های تولید شده پس از سرد شدن بسته بندی می شوند. مجموعه حصار آنلاین یکی از معتبرترین فروشندگان انواع محصولات مفتولی و مصالح ساختمانی واقع در بازار آهن مکان تهران است. این مجموعه به منظور جلب رضایت بیشتر و سهولت در امر خرید برای مشتریان خود، اکنون اقدام به تاسیس وب سایت فروشگاهی خود به آدرس https://hesaronline.com نموده است. از این رو برای خرید انواع محصولات مفتولی نظیر سیم خاردار، سیم آرماتور بندی و ..... می توانید به وب سایت حصار آنلاین مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 55449400-021 تماس بگیرید.

مفتول گالوانیزه

یکی از شناخته شده ترین انواع مفتول ها که در مجموعه حصار آنلاین موجود می باشد مفتول گالوانیزه است. انجام فرآیند گالوانیزاسیون بر روی این مفتول سبب شده است که در برابر زنگ زدگی و خودگی مقاومت بالایی از خود نشان دهد و به واسطه همین مقاومت بتوان از آن در محیط هایی با رطوبت بالا استفاده کرد. مفتول گالوانیزه از دو روش سرد و گرم تولید می شود. از نظر شکل ظاهری مفتول گالوانیزه ای که به روش گالوانیزاسیون سرد تولید می شود دارای ظاهری براق و یکپارچه است، در حالی که کیفیت مفتول گالوانیزه گرم بسیار بالا تر از نوع سرد است. علاوه بر این مفتول های تولید شده به روش گالوانیزه گرم از طول عمر بالا، دسترسی راحت ، سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف، مقرون به صرفه بودن، نگهداری و نصب راحت و... برخوردار هستند. در اصطلاح به مفتول گالوانیزه به دلیل رنگ تیره ای که دارد مفتول سیاه نیز گفته می شود. این محصول مفتولی دارای طول زیاد، قطر کم و قدرت انعطاف پذیری بالایی است. مفتول گالوانیزه کاربرد های بسیاری دارد. به عنوان مثال از این مفتول برای تولید توری مرغی استفاده می شود، این توری‌ها به صورت سوراخ‌‎‌های شش ضلعی و با ضخامت 0.4 و 0.7 از مفتول گالوانیزه تولید می‌شوند. از توری مرغی به منظور ایجاد امنیت در اطراف محوطه خانه ها و باغ ها استفاده می شود. همچنین به منظور قفل کردن درب و پنجره، اتصال مواد ساختمانی به یکدیگر و مواردی از این قبیل از این محصول استفاده می‌شود.

سیم خاردار

سیم خاردار  یکی از محصولات پر فروش مفتولی است که به صورت روزانه شاهد استفاده گسترده از آن در محیط های اطراف خود هستیم. این محصول در مقایسه با محصولات مشابه دیگر از کاربرد بیشتر و قیمت مناسب تری برخوردار است. حتما استفاده از این محصول را در حصار کشی و ایجاد امنیت برای محیط های مختلف را دیده اید. سیم خاردار از نوعی فولاد نرم با روکش گالوانیزه ساخته می شود، روکش گالوانیزه به منظور بالا بردن مقاومت سیم خاردار در برار خوردگی و زنگ زدگی روی آن قرار می گیرد. سیم خاردار به دلیل کاربرد بسیاری که در حصارکشی دارد به عنوان یک ابزار محافظتی شناخته می شود. دلیل اصلی استفاده بسیار از این محصول قیمت مناسب و وزن سبک آن است. این محصول دارای دو نوع حلقوی و خطی است که هر کدام از آن ها در کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

فنس

فنس یا توری حصاری همانند سیم خاردار نوعی ابزار حفاظتی تولید شده از مفتول است که کاربرد بسیار زیادی در فراهم آوردن امنیت دارد. به طوری که از آن ها برای محافظت از زمین ها مرزبندی آن ها استفاده می شود. فنس ها از مفتول گالوانیزه با ضخامت 2 الی 4 میلی‌متر تولید می شوند و به همین دلیل دارای مقاومت و طول عمر بالایی هستند. به طور میانگین طول عمر این محصول را حدود 40 تا 50 سال می توان در نظر گرفت. همچنین این محصولات در ارتفاع 0.5 تا 6 متر تولید می‌شوند. توری حصاری دارای چشمه‌های لوزی شکل است. به طور معمول در تولید توری حصاری یا فنس از دو روش دستی و ماشینی استفاده می شود. در خصوص وزن فنس باید گفت که این معقوله با قطر مفتول به کار رفته در تولید آن وابسته است به این معنی که هر چه قطر مفتول بیشتر باشد و یا اندازه چشمه مفتول پایین تر باشد طبیعتا وزن آن بیشتر خواهد بود، و این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی قیمت فنس نیز دارد. در صورتی که توری حصاری به صورت رول نیز تولید شود، رول آن‌ها حدودا 15 متر است. این مقدار با توجه به درخواست مشتری ممکن است کم یا زیاد باشد. فروش توری حصاری در سراسر ایران و کارخانه‌های متعددی صورت می‌گیرد. اما به منظور خرید این محصول باید توجه کرد از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.