با پیشرفت بشر و نزدیک تر شدن ملت ها به یکدیگر تعاملات آنها نیز افزایش یافته در نتیجه میزان رویدادها و اتفاقات که روزانه در جریان است به طور فزاینده ای رشد داشته از طرفی کمبود وقت و مشغله امروزی انسان ها باعث شده که نتوانند به طور بهینه پیگیر اخبار و رویداد های موجود که بعضا اهمیت زیادی برای ادامه فعالیت تجاری و اقتصادی افراد دارد داشته باشند. بعضی از این اخبار بسیار با اهمیت هستند اما ممکن است در میان انبوه حوادث و رخدادهایی کی که در هر ساعت در سراسر دنیا در حال وقوع است پنهان شوند و افراد نتوانند از محتوی اخباری که ممکن است برای آنها اهمیت ویژه ای داشته باشد استفاده کنند. همچنین در روزگار کنونی که پر از اخبار مختلف و رویداد های متفاوت میباشد در هر ساعت شاهد انتشار هزاران خبر از منابع مختلف خبری هستیم که هر کدام از آنها ادبیات و گرایش متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. تعداد این منابع خبری روز به روز در حال افزایش میباشد که این امر شرایط را برای شخصی که پیگیر رخدادها و اتفاقات روزانه است دشوار می سازد. ما در مجموعه خبرلند اخبار را از منابع مختلف خبری استخراج کرده و به صورت یکپارچه در وب سایت و اپلیکیشن منتشر میکنیم. در انتخاب خبر سعی میشود تا از منابع معتبر که دارای صداقت و شرافت رسانه ای هستند استفاده شود همچنین تا جای ممکن از انتشار اخبار تکراری اجتناب میکنیم تا خواننده بتواند به راحتی مطلب مورد نظر خود را یافته و مطالعه نماید. تیم ما در تلاش است اخبار ناصحیح یا شایعات و مطالبی که تایید نشده اند را در وب سایت منتشر نکند همچنین ما از منابع خبری غیر رسمی یا دارای سوگیری های منفی استفاده نخواهیم کرد.

هدف مجموعه خبرلند گرد آوری و یکپارچه سازی اخبار مختلف و نمایش آنها در دسته های مربوطه می باشد تا کاربران دیگر نیازی نداشته باشند تا روزانه به سایت ها یا مجلات خبری مختلف سر بزنند و به راحتی با مراجعه به وب سایت خبرلند از اهم اخبار روز مطلع شوند لازم به ذکر است ما خبرگذاری و نویسنده مطلب نیستیم و فقط محتوی مختلف را از منابع متفاوت جمع آوری کرده و با ذکر منبع و  قرار دادن لینک مطلب اصلی آنها را به نمایش بگذاریم. بنابراین مسئولیت صحت و سقم اخبار منتشره به عهده منبع ذکر شده خواهد بود و مسئولیتی از این قبیل شامل حال ما نمی باشد. ما در مجموعه خبرلند نویسنده و تولید کننده محتوی نیستیم و محتوی تولید شده توسط دیگران را به شرط معتبر بودن منبع باز نشر خواهیم داد. در وب سایت ما هیچ خبر و مطلبی تولید و نوشته نمی شود در نتیجه کاربران نباید این اخبار و مطالب را مبنی تصمیم گیری خود قرار دهند.

شعار خبر لند

یکی از مهمترین عناصر هویت حسی، شعار است. شعار، چکیده‌ای از هویت، شخصیت و ارزش‌های کلیدی ماست. این شعار زنده و پویاست که هیچ‌گاه کهنه نمی‌شود و تجلی و تحقق تمام چشم‌انداز و ماموریت خبر لند است. مهمترین پیام و وعده‌ای که ما به مخاطب می‌دهیم از زبان شعار جاری می‌شود. ما همواره به دنبال حقیقت هستیم. حقیقتی از جنس نور، روشنایی، حقیقتی که قلوب را منقلب می‌کند. حقیقتی که امید را نوید می‌دهد و به دنبال آن اعتماد را ایجاد می‌کند. شعار ما عبارتی است شفاف و موجز که در اذهان ماندگار می‌شود. این شعار متعلق به دیروز، امروز و فرداها است. ما این شعار را قلبا باور داریم و برای تحقیق آن تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

دسته بندی خبر لند

تمامی اخبار منتشر شده در خبرلند در دو سطح دسته بندی می گردند. سطح اول دسته های اصلی هستند مانند آخرین اخبار سیاسی، آخرین اخبار اقتصادی و … و در سطح دوم دسته های فرعی قرار دارند مانند اخبار بانک ها، اخبار دولت و مجلس و.. در هر دو سطح شما به راحتی می توانید با انتخاب دسته مورد نظر اخبار را فیلتر کرده و فقط مطالب مورد علاقه خود را مطالعه کنید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.