وقتی از استایل پاییزه حرف می‌زنیم در واقع از انواع رنگ‌های گرم و خنثی و ترکیب آن‌ها با لباس‌هایی مثل بارانی، ژاکت زنانه و انواع لباس پاییزی حرف می‌زنیم. با توجه به سرد شدن هوا در فصل پاییز استفاده از اینگونه لباس‌ها افزایش یافته و همیشه دغدغه‌ی چگونه ست کردن این استایل‌ها برای ما وجود دارد. بنابراین اگر شما هم به تنوع و استایل‌های جدید پاییزی نیازمندید و می‌خواهید اطرافیانتان را تحت تاثیر قرار دهید، این مقاله‌ی سایت پادمیرا برای شماست.

انواع ایده جذاب برای استایل پاییزی

خوشبختانه با توجه به اینکه هوای پاییزی در کشور ما کاملا سرد و بارانی است، می‌توان آیتم‌ها و استایل‌های گوناگونی را برای این فصل در نظر گرفت. خانم ها در این فصل زیبا می‌توانید انواع شکت‌‌ها، دورس، ژاکت زنانه و غیره را بپوشید و آنها را به بهترین نحو استایل کنید. در این بخش چند نمونه از بهترین‌های استایل مناسب‌ پاییز را به شما معرفی می‌کنیم.

1- استایل پاییزی کژوال

استایل پاییزی سبک کژوال یک استایل مدرن و شیک است که با استفاده از رنگ‌های ساده و نود و نگاهی مینیمالیستی به طراحی و ترکیب لباس‌ها و اکسسوری‌ها، یک ظاهر خیره‌کننده و جذاب ایجاد می‌کند. رنگ‌های محبوب این استایل شامل سیاه، سفید، خاکستری، نوک مدادی، کرم و قهوه‌ای که به طراحی، یکپارچگی و هماهنگی میان اجزای استایل کمک می‌کنند. همچنین از پارچه‌هایی با الگوهای ساده مانند خطوط عمودی یا افقی هم به عنوان جزئیات استفاده می‌کنند. این الگوهای کوچک به استایل و رنگ‌های نود که ممکن است بی روح به نظر بیایند تنوع و جذابیت می‌بخشند. در این استایل معمولا لباس‌های اصلی مثل پالتو، شکت، کت، زیپ یا دکمه ندارند. اکسسوری‌ها نیز از کیف‌ها و کمربندهای ساده و با جزئیات کم گرفته تا جواهرات ساده و مینیمال که کاملا با این استایل مچ می‌شوند. چیزی که در این استایل‌ بسیار اهمیت دارد، استفاده از لباس‌های گرم بسیار ساده به صورت لایه به لایه است. مثلا شما در روزهای سرد می‌توانید از یک ژاکت زنانه خاکستری به علاوه‌ی یک شلوار جین بگی یا شلوار مام استایل زنانه استفاده کنید و روی آن‌ها یک ترنچ کت یا بارانی‌ بلند نود بپوشید.

2- استایل پاییزی مونوکروم

استایل پاییزی سبک مونوکروم هم یک استایل راحت و غیررسمی است که در طول فصل پاییز استفاده می‌شود. این استایل با استفاده از لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با جزئیات ساده و راحت، یک ظاهر آرام و غیررسمی ایجاد می‌کند. در واقع این استایل نوعی استایل مینیمال نزدیک به کژوال است که صرفا پالت رنگی متفاوتی دارد. در استایل پاییزی سبک مونوکروم، از رنگ‌هایی استفاده می‌شود که جلوه‌ی زیادی داشته باشند. رنگ‌های پرکاربرد در این استایل شامل قرمز، نارنجی، زرد، سبز و بنفش هستند. یک عامل بسیار مهم در استایل مونوکروم که از نام این سبک استایل هم نشات می‌گیرد، تک رنگ بودن آن است. برای مثال اگر قرار است که یک کت بنفش استایل مونوکروم داشته باشید، باید شلوار، کلاه و بارانی بنفش هم برای این استایل تهیه کنید. در این استایل شما فقط می‌توانید از طیف‌ها و سایه‌های مختلف یک رنگ استفاده کنید و این همان چیزی است که این استایل را متمایز می‌کند. در استایل مونوکروم استفاده از انواع اکسسوری‌ها و پارچه‌های طرح‌داری که با طیف‌های مختلف استایل شما جور باشند، جذابیت را به ارمغان می‌آورد. بنابراین در این استایل شما مجبور نیستید صرفا به یک شبح تک رنگ تبدیل شوید!

3- استایل وینتج پاییزی

استایل وینتیج پاییزه یک استایل مدرن و روزمره است که استفاده از لباس‌ها و اکسسوری‌های با جزئیات کلاسیک و قدیمی، یک ظاهر شیک اولد اسکول را در شما ایجاد می‌کند. از رنگ‌های محبوب در استایل وینتیج شامل زرشکی، بنفش، آبی، سبز تیره و طوسی است. در استایل وینتیج پاییزه، معمولا از پارچه‌های براق که جلوه داشته باشند استفاده می‌شود. علاوه بر این از انواع پارچه‌های چهارخانه و گاها گلدار قدیمی و یا حتی پارچه‌های کبریتی استفاده می‌شود. برای مثال استفاده از کت‌ها و بافت‌های یقه اسکی و دامن‌های کبریتی در این استایل بسیار محبوب است.
از کلاه‌های قلاب بافی شده گرفته تا کراوات و سنجاق سینه‌های طلایی یا حتی استفاده از شال گردن‌ها و روسری‌های با بافت قدیمی هم در این استایل دیده می‌شود. همچنین، استفاده از کفش‌های کلاسیک و چرم مانند دکتر مارتینز نیز در این استایل رایج است.

4- استایل پرپی پاییزی

استایل پرپی پاییزی یک استایل مدرن و روزمره است که با استفاده از لباس‌ها و اکسسوری‌های با جزئیات جوان پسند و آرایش‌های رنگارنگ، یک ظاهر شاد و پرانرژی را ایجاد می‌کند. در استایل پرپی پاییزی، از رنگ‌های زنده و پرطرفدار استفاده می‌شود. رنگ‌های محبوب در این استایل شامل صورتی، آبی آسمانی، زرد، نارنجی، سبز روشن و کرم است. این رنگ‌ها به طور عمده در لباس‌ها و اکسسوری‌ها به کار گرفته می‌شوند. مدل اصلی این استایل‌ها معمولا از دانشجوهای دهه‌ی نود میلادی گرفته شده و به دلیل راحتی و سریع بودن این استایل مناسب پاییز به آن پرپی می‌گویند. داشتن یک استایل پرپی بسیار راحت است و نیاز به جزئیات خاصی برای ست کردن ندارد. معمولا در این استایل از آیتم‌های پاییزی و زمستانی راحت، کاربردی و بگی استفاده می‌شود. مانند دورس‌ها، کت، کاپشن و انواع ترنچ کت‌های جدید. این استایل در واقع ریشه در فرهنگ پاپ آمریکایی دارد. علاوه بر این در این استایل امروزی معمولا از کلاه‌ها و شال‌ گردن‌های با طرح‌های جذاب و رنگارنگ استفاده می‌شود و همچنین اکسسوری‌ها بسیار مدرن و ساده هستند.

5- استایل بوهو پاییزی

استایل بوهو پاییزی یک استایل آزاد و راحت است که الهام گرفته از فرهنگ بوهمیا می‌باشد. این استایل با استفاده از لباس‌ها و اکسسوری‌های با جزئیات بوهمیایی و طرح‌های طبیعی به ظاهر شما زیبایی‌ خیره کننده می‌بخشد. در استایل بوهو پاییزی معمولا رنگ‌های خاصی استفاده نمی‌شوند و از این جهت دست شما برای استایل کردن رنگ‌ها باز است. رنگ‌های محبوب در این استایل رنگ‌هایی هستند که طبیعی باشند و باعث پیوند روح انسان با طبیعت شوند. اکسسوری‌های این استایل هم همینطورند و بهتر است که حالتی وینتیج و طبیعی داشته باشند. پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به شلوغ بودن استایل بوهو و پر جزئیات بودن آن از اکسسوری‌های خیلی زیادی برای استایل کردن لباس‌های خود استفاده نکنید. حتی می‌توانید تمرکز خود را روی استفاده از کیف‌ها و دستکش‌های بوهمیایی بگذارید. در این استایل معمولا از بوت‌های چرمی بلند و کت‌های سنگین و ضخیم استفاده می‌شود. از الگوهایی مانند گل‌ها، پرنده‌ها، عناصر طبیعی، و طرح‌های هندسی با جزئیات زیاد استفاده می‌شود. در این استایل معمولا از شال گردن‌های سنتی به شکل عمده‌ای برای زیباتر کردن استایل استفاده می‌شود. این شال‌های با طرح‌های بوهمیایی معمولا حالتی کنفی دارند و در استایل‌های مختلف به دور دست یا گردن پیچانده می‌شوند.

پادمیرا

داشتن یک استایل شیک پاییزی همیشه برای ما هزینه‌ی زیادی به همراه دارد و ممکن است تایم زیادی را از ما بگیرد. وجود فروشگاه اینترنتی‌ که بتواند تمام اقلام مورد نیاز ما برای داشتن یک استایل جذاب پاییزه را با بهترین قیمت عرضه کند، بسیار اهمیت دارد. فروشگاه اینترنتی پادمیرا با سال‌ها سابقه‌ی کار در حوزه‌ی مد و پوشاک می‌تواند منبع بزرگی از انواع لباس‌های پاییزه برای خرید شکت زنانه، خرید کاپشن و یا حتی خرید انواع شومیز باشد. فقط کافی است که وارد سایت فروشگاه پادمیرا شوید وبا سرچ آیتم مورد نظر قطعا با حجم انبوهی از انواع لباس‌ها روبه‌رو خواهید شد که کیفیت، تنوع و از همه مهمتر قیمت آنها شما را شوکه خواهد کرد!

 این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده و مرکز مشاوره انتخاب نو مسئولیتی درباره آن ندارد.