کلینک روانشناسی انتخاب نو از بهترین مراکز درمان بیش فعالی بزرگسالی در تهران می باشد که زیر نظر سازمان نظام روانشناسی فعالیت می کند. این مرکز مشاوره با مدیریت آقای دکتر محمد رضا تابع جماعت و خانم دکتر نسرین باقری ازبهترین مراکز مشاوره تهران می باشد که از بهترین روانشناسان و مشاوران تهران برای ارائه بهترین خدمات روانشناسی استفاده نموده تا به کمک مراجعین خود بیاید و به آنها کمک مناسبی کند.

بیشتر افراد فکر می کنند که بیش فعالی فقط مختص کودکان است و بزرگسالان به آن دچار نمی شوند. روانشناس متخصص افرادی که در کودکی دچار بیش فعالی بوده اند و تحت درمان مناسب قرار نگرفته اند را بیشتر مستعد بیش فعالی در بزرگسالی می دانند . از نشانه هایی که مشاور روانشناس برای بیش فعالی در بزرگسالان مطرح می نمایند: عدم توانایی در تمرکز ، فراموشی مطالب و عدم توانایی در اجرای دستور عمل هایی که به آنها ارائه می شود. این افراد در بخش های مختلف زندگی به خاطر بیش فعالی خود دچار مشکلات فراوانی می گردند .


افرادی که در بزرگسالی دچار بیش فعالی می شوند معمولا علائم مشابهی با یکدیگر ندارند اما وجود نشانه هایی در افراد می تواند وجود این اختلال را تائید کند . نوجوانانی که دچار اختلال بیش فعالی هستند معمولا در مدرسه مشکلات فراوانی دارند. این نوجوانان در عملکرد های خود در مدرسه خیلی خوب نیستند و میزان ناکامی های آنها بیش از موفقیت هایشان است. مشاور روانشناس گاهی مشاهده می کنند که برخی از این نوجوانان مجبور به گذراندن دوره های تحصیلی به صورت مکرر هستند و احساس ناکامی و افسردگی در این افراد بسیار زیاد است. متخصصین روانشناس در افرادبیش فعال بیشتر اعتیاد به الکل ، افسردگی و اعتماد به نفس پایین را مشاهده می کنند. بسیاری از این افراد خود را انسانهایی بد شانس می دانند که نمی توانند هر چقدر که تلاش کنند به موفقیت برسند. این افراد معمولا در زندگی زناشویی خود مشکلات فراوانی دارند و ازدواج های متعددی انجام می دهند.

بهترین روانشناس مشاور در مرکز مشاوره انتخاب نو برای تشخیص بیش فعالی در بزرگسالان از تست های فیزیکی و انجام تست های روانشناسی در کنار آزمایش خون استفاده می کند. مشاور خوب با توجه به این که این اختلال روانی از کودکی آغاز می شود ، درباره سوابق رفتاری افراد در کودکی از آنها سوال می کند و همچنین سعی می کند تا وجود این اختلال را در خانواده افراد مورد برسی قرار دهد تا ریشه ارثی آن را متوجه شوند.

برای درمان بیش فعالی در بزرگسالان معمولا استفاده از دارو درمانی و شرکت در جلسات مشاوره تحت نظر یک روانشناس خوب در کلینیک روانشناسی ضروری می باشد . دکتر روانشناس همراهی خانواده فرد بیش فعال را برای تسریع درمان فرد بسیار مواثر می داند و تلاش می کند تا با دادن آگاهی به خانواده فرد آنها را در درمان فرد بیش فعال یاری دهند.