روانشناس بالینی در تهران به خاطر فشار های اجتماعی و خانوادگی در مراکز مشاوره بسیار پر کاربرد است. روانشناس بالینی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو معمولا به درمان ناتوانی های رفتاری و اختلالات روانی و شخصیتی می پردازد. روانشناسی بالینی بزرگ ترین شاخه روانشناسی را تشکیل می دهد کهروانشناسان در زمینه های مختلف آن نیاز به گذراندن دوره های مختلفی برای کسب تخصص دارند. از نمونه مشکلات بالینی که نیاز است افراد برای درمان آن به کلینیک روانشناسی مراجعه کرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-        درمان افسردگی به چه شکلی است ؟  فشار های خانوادگی و اجتماعی در جوامع امروز بسیار بالا رفته که درجات مختلف افسردگی معمولا در همه افراد دیده می شود. افسردگی معمولا خود را به شکل های گوناگون نشان می دهد. بی انگیزگی ، عدم تمایل به فعالیت های روزانه ، تغییرات برنامه تغذیه و مشکلات خواب از نمونه نشانه هایی می باشد که افرادی که دچار افسردگی هستند آن را بروز می دهند. مشاور روانشناس در بهترین کلینیک روانشناسی مشاهده می کنند که افراد بسته به درجه افسردگی خود از شدت بیشتری در واکنش های نام برده رنج می برند .

-        درمان استرس به چه شکلی است ؟  یکی از مهمترین انواع اختلالات روانی ، اختلالات اضطرابی می باشد که معمولا در اختلالات دیگر نیز وجود دارد . کسانی که از استرس و اضطراب رنج می برند نیاز مبرم به درمان روانشناسی و روانپزشکی دارند . داروهای ضد اضطراب برای این افراد معمولا توسط روانپزشک می تواند در کنار درمان روانشناسی بسیار کار آمد باشد تا این افراد بتوانند به زندگی آرام باز گردند.

-       درمان وسواس به چه شکلی است ؟   یکی دیگر از اختلالات روانی که به افراد آسیب فراوانی می زند و افراد با وجود آن دچار فشار زیادی هستند اختلالات وسواسی می باشد. وسواس معمولا با نوعی اجبار همراه است که افرادی که برای درمان آن به مرکز مشاوره مراجعه می کنند از ناتوانی خود در مقابله با آن رنج می برند. وسواس نیز همچون دیگر اختلالات روانیدرجات مختلفی دارد و به شکل های گوناگون خود را بروز می دهد.برای بهترین درمان روانشناسی برای درمان اختلال روانی همواره متخصصین به افراد پیشنهاد می کنند تا به مراکز مشاوره معتبر که از بهترین روانشناس و مشاور بالینی استفاده می کنند ، مراجعه کنند . مرکز روانشناسی انتخاب نو یکی از بهترین مراکز مشاوره شمال تهران می باشد که با همکاری بهترین متخصصین روانشناسی و با مدیریت خوب آقای دکتر تابع جماعت و خانم دکتر باقری از سال 1395 مشغول به فعالیت می باشد. این کلینیک روانشناسی با رعایت تمامی استاندارد های مورد نظر در سازمان روانشناسی توانسته تا نام خود را به عنوان یکی از بهترین کلینیک های روانشناسی مطرح نماید. این کلینیک روانشناسی برای درمان انواع اختلالات روانی ازبهترین متخصص بالینی استفاده کرده تا بتواند نوید زندگی جدیدی را برای مراجعین خود به همراه داشته باشد.