مرکز مشاوره مکانی امن برای ارائه خدمات روانشناسی توسط بهترین روانشناس مشاوره می باشد. در کلینیک روانشناسی فضایی خصوصی برای افراد ایجاد می کنند تا افراد بتوانند به راحتی درباره مشکلات خود صحبت کنند. روانشناس خوب می تواند با ایجاد احساس امنیت برای کسانی که به یک کلینیک روانشناسی خوب مراجعه می کنند این اطمینان را به افراد بدهد تا به راحتی درباره مسائل خصوصی خود صحبت نمایند. مراکز مشاوره معمولا بر اساس اصول روانشناسی ساخته شده و زیر نظر سازمان نظام روانشناسی می باشد. در کلینیک انتخاب نو که یکی از یهترین مراکز مشاوره تهران می باشد از بهترین مشاوران یاری گرفته شده تا بهترین خدمات روانشناسی در رشته های زیر ارائه گردد.

-        مشاوره کودک و نوجوان : همه افراد از اهمیت موضوعات مربوط به کودکان آگاهند کمک گرفتن از یک روانشناس کودک و نوجوانان برای حل مشکلات کودکان و نوجوانان از بهترین انتخاب های والدین می باشد. تفاوت نسل ها و افزایش میزان تفاوتهای های والدین و فرزندان باعث ایجاد بسیاری مشکلات گردیده است . بسیاری از والدینی که به یک مرکز مشاوره خوب مراجعه می کنند از عدم درک فرزندانشان رنج می برند و از این موضوع احساس سر درگمی و ناتوانی می کنند . در کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان مشاور متخصص وجود انواع اختلالات روانی را در کودکان و نوجوانان برسی می کند و چنانچه در این رابطه به مشکلی برخورد کنند به درمان آن می پردازند. مشاور کودک و نوجوان در رابطه با فرزندپروزی و آموزش والدین بسیار کارآمد است و می تواند با روشهای مناسب به والدین برای درک احساسات کودکان و نوجوانان یاری رساند.


-        مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج : زندگی مشترک همواره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انتخاب زوج مناسب برای ازدواج ، حل اختلافات بین زوجین و آموزش مناسب برای رفتار مناسب در زندگی مشترک از بهترین خدمات یک مرکز مشاوره خانواده وروانشناس خانواده می باشد. در بهترین کلینیک های روانشناسی به غیر از مشاوره تخصصیخدماتی همچون گرفتن تست های روانشناسی و برگزاری کارگاه های روانشناسی برای افرادی که تمایل دارند زندگی خود را بر پایه آرامش و آگاهی بنا کنند ، ارائه می شود که افراد می توانند از آن استفاده کنند.

-        مشاوره فردی و رفع اختلالات روانی : درمان افسردگی ، درمان وسواس ، درمان استرس و اضطراب از خدماتی است که روانشناس فردی در یک مرکزمشاوره خوب ارائه می دهد. مشاور فردی با ریشه یابی مناسب می تواند علت ایجاد انواع اختلالات روحی و روانی را تشخیص داده و از طریق درمان مناسب به افرادی که نیاز به همراهی دارند کمک کند تا به شرایط مطلوب برسند و زندگی خوبی برای خود فراهم کنند.

باید توجه داشت کسانی که نیاز به کمک مشاور متخصص روانشناسدارند باید خود نیز برای رسیدن به هدف مطلوب تلاش کنند و با پی گیری جلسات مشاوره و انجام تمرین هایی که متخصص روانشناس پیشنهاد می دهد به نتیجه دلخواه برسند.