مشاوره اختصاصی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو به ارائه مشاوره به صورت تخصصی در حیطه مشاوره کودک ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره شغلی ،مشاوره سکس تراپی و مشاوره خانواده می پردازد. این کلینیک روانشناسی برای ارائهبهترین خدمات روانشناسی با بهترین مشاوران و روانشناسان خود را آماده کرده تا نیاز مراجعین را بر طرف سازد و کمک های مناسبی ارائه دهد. برای آگاهی بیشتر سعی نموده ایم تا عملکرد مشاور روانشناس در مشاوره خصوصی را در هر رشته توضیح دهیم .

مشاوره کودک : درمان اختلالات کودکان و آموزش مناسب فرزند پروری برای والدین یکی از خدمات روانشناسی می باشد که در مرکز مشاوره انتخاب نو به مراجعین ارائه می گردد. بسیاری از خانواده ها در مواجهه با اختلالات روانی کودک به خاطر عملکرد اشتباه باعث پیشرفته شدن اختلال و ایجاد مشکلات بیشتر می گردند. این در حالی است که چنانچه به یک روانشناس کودک مراجعه کنند می توانند میزان صدمات را کاهش داده و درمان مناسبی برای کودک برگزینند.

مشاوره پیش از ازدواج : ازدواج از مهمترین تصمیمات زندگی هر فرد می باشد ، چنانچه انتخاب مناسبی انجام نگیرد تمامی بخش های زندگی فرد درگیر می گردد. مراجعه به مشاور پیش از ازدواج به افراد کمک می کند تا در این تصمیم آگاهانه تصمیم گرفته شود و با کمک مشاوره و انجام تست های روانشناسی پیش از ازدواج افراد میزان شباهت ها و تفاوت های فرد آشکار می گردد .


مشاوره شغلی : روانشناس متخصص با کشف استعداد ها و توانایی هر فرد می تواند به یافتن شغل مناسب بر اساس روحیات فرد و افزایش درآمد ، کمک مناسبی انجام دهد. مشاور تحصیلی در بسیاری از مدارس امروزه در جهت خواسته های دانش آموزان به آنها مشاوره مناسبی برای انتخاب رشته مناسب در جهت شغلی که می خواهند بر گزینند ارائه می دهد. روانشناس نیز در ادامه آن می تواند به فرد کمک کند تا شغل خود را به صورت مناسب برای خود لذت بخش کنند.

مشاوره سکس تراپی : از مهمترین بخش های زندگی هر زوج را روابط جنسی تشکیل می دهد. سردی در روابط ، عدم تمایل و عدم توانایی در بر قراری روابط جنسی امروزه باعث بسیاری از طلاق ها می باشد. این درحالی است که بسیاری از این مشکلات با مراجعه برای درمان به یک روانشناس سکس تراپی و کمی صبوری قابل حل می باشد و می توان زندگی مشترک را از انحطاط نجات داد.

مشاوره خانواده : روانشناس خانواده در مراکز مشاوره اقدام به مشاوره گروهی و مشاوره فردی برای مشاوره خانوادگی می نماید. حل مشکلات خانوادگی در مرکز مشاوره خانواده  نیاز به پی گیری جلسات درمانی و همکاری اعضا خانواده و عمل کردن به تمرینات دکتر روانشناس خانواده دارد. مشاوره خانواده به ارائه خدمات خوب روانشناسی برای بهبود روابط والدین با یکدیگر و فرزندان می نماید و می تواند آرامش را به زندگی خانوادگی افراد باز گرداند.