مشاور سکس تراپی در مرکز مشاوره انتخاب نو  داشتن یک رابطه جنسی خوب را تنها تاثیر گذار در علاقه به زوجین به یکدیگر نمی داند بلکه آن را عاملی مهم در بهتر نمودن روابط کلی آنها در نظر می گیرد. در بهترین مراکز مشاورهبرای وجود احساس امنیت و عدم خجالت زوجین معمولا از سکس تراپیست خانم و سکس تراپیست آقا استفاده می شود . در مواردی دیده شده زوجی که به مرکز روانشناسی مراجعه می کنند ، مردان تمایلی به آن که همسرشان درباره مسائل جنسی و خصوصی آنها در مقابل یک مشاور سکس تراپی مرد صحبت کنند احساس رضایت نمی نمایند و به این دلیل نمی توانند شکل مناسب از راهنمایی های متخصص سکس تراپی در کلینیک روانشناسی خوب  استفاده کنند.

تاثیرات روابط جنسی خوب با کمک سکس تراپی بر زن و مرد و رابطه آنها چیست ؟

-        مردان : از نظر روانشناس سکس تراپی داشتن رابطه جنسی خوب ، مردان را از احساس ناکامی و محرومیت رها نموده و باعث ایجاد تعهد در بین زوجین می گردد. مردان به روابط جنسیهمچون سفری کوتاه و آرام بخش می نگرند و خوب بودن آن احساس پذیرش و کامل بودن را در مردان ایجاد می نماید.

-        زنان : سکس تراپیست رابطه جنسی خوب برای زنان را دست یابی به اوج لذت عاطفی و احساسی می دانند. زنی که در روابط جنسی خود احساس رضایت می کند یعنی توانسته به تمام تمایلات احساسی خود دست یافته و در زندگی مشترک خود این احساس را همراه نماید.

-        روابط : زن و مرد با داشتن یک رابطه جنسی خوب می توانند به آرامش ، درک و قدرت دست یابند . و با کمک این رابطه طبیعی از بسیاری از مشکلاتی که ریشه در روان آنها دارد آزاد گردند .دکتر سکس تراپی یکی از نشانه های افسردگی در هر یک از زوجین را کاهش یافتن دفعات وکیفیت رابطه جنسی آنها می داند.

روانشناس خانواده انتخاب نو مشاوره سکس تراپی را یکی از راه های درمان روابط بین زوجین می داند . در این مسیر متخصصین سکس تراپی تلاش می کنند تا اطلاعاتی درباره تفاوت های ادراکی و حسی از زن و مرد در اختیار آنان گذاشته تا افراد برنامه حرکتی خود را یافته و بر مسیر آگاه باشند . یکی از تفاوت های اصلی رابطه جنسی ار نظر سکس تراپیست خوب تفاوت های شیمیایی آنها می باشد . هورمون هایی که در بد مردان وجود داشته در رابطه جنسی به سرعت به برانگیختگی جنسی پاسه می دهند و ارگاسم اتفاق می افتد . اما در زنان این روند برانگیختگی بسیار آهسته صورت می گیرد و به همان اندازه بعد از ارگاسم مدت طولانی تری باقی می مانند.

دکتر سکس تراپی حرفه ای در مرکز روانشناسی به زوجین یاری دهند تا درباره مسیر اطلاعات کسب کنند . زنان در رابطه جنسی ابتدا نیاز به عشق و محبت دارند تا به رابطه برسند و این در حالی می باشد که مردان برای فوران عشق و محت نیاز دارند تا ابتدا رابطه جنسی برقرار سازند. در واقع اولویت زنان در ابندا ارضاء عاطفی و اولویت مردان ارضاء جسمی می باشد. وقتی دو طرف بتوانند این آگاهی مناسب را در کلینیک های مشاوره کسب کنند با درک نیاز و حالت روانی طرف مقابل خود به یکدیگر برای بر قراری یک رابطه جنسی عالی کمک خواهند کرد .

بهترین سکس تراپیست بر این عقیده است که رابطه جنسی بدون وجود احساس عشق و دوست داشتن تبدیل به یک روزمرگی می شود که در کنار دیگر فعالیت های روزمره باعث بروز خستگی می گردد. آموزش مهارت در رابطه جنسی به زوجین کمک می کند تا شور و هیجان گذشته را به زندگی مشترک خود بازگردانند. در این بین وجود اختلالات جنسی را نیز نباید فراموش کرد وجود اختلالات جنسی از نظر بهترین مشاور سکس تراپی عاملی بر آسیب هاب روانی برای زوجین می شود.

شایع ترین اختلالات جنسی از نظر دکتر روانشناس سکس تراپی

-        اختلالات نابهنجار جنسی : کسانی که دچار این ختلال می باشند در کلینیک مشاوره از عدم برانگیختگی جنسی به صورت نرمال صحبت می کنند . برانگیختگی در این افراد نیاز به تحریکان شدید و غیر نرمان دارد . احتمال آسیب به خود و دیگران در کسانی که دچار این توع اختلال جنسیمی باشند زیاد است و متاسفانه در صورت عدم درمان مناسب این افراد تبدیل به ناهنجارهای جامعه خود خواهند شد.

-        اختلالات کژکاری جنسی :  این افراد در یکی از مراحل : میل جنسی ، برانگیختگی ، ارگاسم و فرونشاندن مشکلاتی دارند بهترین روانشناس سکس تراپی این نوع اختلال را متاسفانه در جامعه امروز بسیار شایع گزارش می کنند . کسانی که دچار بی میلی جنسی ، مشکلات انزال ، مقاربت دردناک و ..... هستند دچار این اختلال جنسی می باشد . اختلال کژکاری جنسی به شکل معمولا ریشه در گذشته و فرهنگی که فرد در آن رشد نموده است دارد و مشاوره در مرکز مشاوره برای این افراد امری ضروری می باشد.

مرکز روانشناسی انتخاب نو از سال 1395 با تلاش و تجربه دو استاد برجسته ، آقای دکتر محمد رضا تابع جماعت و خانم دکتر نسرین باقریفعالیت خود را آغاز نمود . این اساتید روانشناسی که خود در زمینه مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ، مشاوره طلاق و مشاوره پیش از ازدواج فعالیت می کنند توانسته اند با جمع آوری بهترین ها و متخصصین روانشناس در رشته های مختلف از جمله مشاوره سکس تراپی این کلینیک مشاوره را به عنوان یکی از بهترین کلینیک های روانشناسی شرق تهران که تمامی خدمات روانشناسی را ارائه می دهد ، به ثبت رسانند .