مشاور روانشناس کارایی بسیار زیادی در زندگی دارد، امروزه با بالا رفتن سطح معلومات و آگاهی، مراجعه به کلینیک روانشناسی روز به روز بیشتر می شود. بسیاری از افرادی که با روانشناس مشاور صحبت می کنند از عدم موفقیت و مشکلات خانوادگی و اجتماعی رنج می برند.

یک مشاور خوب و موفق می تواند با استمرار در جلسه مشاوره به نحوه ارتباط افراد با خانواده ، همکاران و محیط اجتماعیشان پی ببرد، مکالمه ماثر بیندکتر روانشناس و مراجع زمانی اتفاق می افتاد که افراد بدون هیچگونه مخفی کاری و با احساس امنیت کامل درباره مسائل زندگی خود با روانشناس صحبت کنند. دکتر مشاور با انواع شیوه های روانشناسی و همچنین برگزاری تست های روانشناسی با همکاری روانسنج متخصص به ریشه مشکلات روحی و روانی و عدم رسیدن افراد به موفقیت و هدف‌هایی که در زندگی دارند، کمک می کند.

روانشناس متخصص با راهنمایی افراد در مقاطع مختلف زندگیشان و درمان بیماریهای روحی افراد می تواند به افراد برای رسیدن به اهدافشان کمک می کند، اختلالات روانی یکی از بزرگ تربت دلایل عدم موفقیت افراد در زندگی می باشد، گاهی مشاور روانشناس در راستای این اهداف از کمک یک روانپزشک کمک می گیرد. افراد گاهی بدون آن که خود بدانند به دلایل فیزیولوژی دچار اختلالات روحی و روانی اند، در این مواقع مراجعه به دکتر روانپزشک و دارو درمانی کمک بسیار مناسبی می باشد.


کلینیک روانشناسی تخصصی از کمک مشاورین متخصص در حیطه های مختلف روانشناسی یاری می گیرد، از تخصص های کاربردی در مرکز مشاوره خوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشاور خانواده : که در مواردی همچون ، مشکلات خانوادگی ، زوج درمانی ، مشاوره پیش از ازدواج ، سکس تراپی ، مشاوره طلاق .... کاربرد فراوانی دارد.

مشاور کودک : کاربرد روانشناس کودک در مواردی همچون ، استرس کودکان ، وسواس ، مشاوره تحصیلی و... بسیار اساسی می باشد.

مشاور فردی : درمان استرس ، درمان وسواس ، درمان اختلالات روانی ، طرحواره درمانی و...

دکتر روانسنج : انجام انواع تست روانشناسی توسط روانسنج متخصصبرای گرفتن نتیجه معتبر از تفسیر تست ها بسیار با اهمیت می باشد.

دکتر نوروفیدبک : برای رفع مشکلات تمرکز ، یادگیری و.... استفاده از نوروفیدبک بسیار یاری رسان است.

کارگاه های روانشناسی : در مراکز مشاوره از توانایی بالای مشاوران روانشناس که اکثرا از اساتید برجسته روانشناسی هستند به غیر از درمان ، برای آموزش روانشناسی نیز استفاده می شود ، که افراد با شرکت در این دوره های روانشناسی نه تنها از آموزشهای روانشناسی بهره مند می شوند بلکه قادرند مدرک معتبری برای گذراندن این دوره ها به دست آورند.

با توجه به توضیحاتی که عنوان کردیم می توان نتیجه گرفت بهترین کلینیک روانشناسی کلینیکی می باشد که همواره با ارتفاع خدمات مرکزمشاوره سعی در ارائه بهترین خدمات روانشناسی به مراجعین برای رسیدن به موفقیت می باشد.