در حال حاضر مطالعات متعدد مشاوره  نشان می دهد که مشاوره اینترنتی  و مشاوره تلفنی ، می تواند در بسیاری از موارد موثر باشد. مشاوره غیر حضوری  خدمات مشاوره ای از طریق مشاوره با ایمو imo ، مشاوره با واتس آپ whatsappو مشاوره با اسکایپskype  که  توسط مشاوران اینترنتی انجام می شود.

از فواید مشاوره آنلاین می توان به دسترسی آن اشاره کرد زیرا که مشاوره اینترنتی خوب به راحتی برای همه ی کسانی که مایل به استفاده از آن هستند ، قابل دسترسی است.  به عبارتی مشاوره غیر حضوری موانع را از بین می برد و برای کسانی که از جست و جوی درمان جلوگیری کنند مناسب باشد علاوه بر آن افرادی هستند که در صورت دیده نشدن و  به عبارتی مکالمه تلفنی  و غیر حضوری راحت تر می توانند مسائل و مشکلات خود را بیان کنند ؛ راحت بودن و احساس آرامش یک عامل مهم در جلسات مشاوره می باشد زیرا که بیان کردن واضح و دقیق مشکل برای روانشناس جهت راهنمایی بهتر سودمند خواهد بود.  همچنین افرادی که در مناطقی که دورتر از مرکز مشاوره هستند و توانایی مراجعه ی حضوری را ندارند تا از خدمات مشاوره استفاده کنند می توانند از خدمات  مرکز مشاوره آنلاین انتخاب نو استفاده کنند. کسانی که از لحاظ فیزیکی غیر فعال هستند یا قادر به ترک خانه خود نیستند می توانند ازروانشناسان اینترنتی مرکز مشاوره اینترنتی استفاده کنند. از فواید دیگر مشاوره آنلاین راحت بودن آن برای کسانی که در برنامه ریزی و تنظیم وقت های خود دچار مشکل می شوند موثر خواهد بود  برای کسانی که در مورد درمان تردید دارند و یا نسبت به مراجعه ی حضوری نگران هستند مشاوره تلفنی روانشناسی مناسب تر باشد ، بدین طریق مشخص شده است که درمان آنلاین توسط کسانی که ناراحت هستند و یا صحبت کردن با مشکلشان ترجیح می دهند که غیر حضوری باشد مثل کسانی که از ترس های اجتماعی ، آگورا فوبیا یا اختلالات اضطرابی رنج می برند مفید باشد.

 


 

مشاوره خانواده به صورت مشاوره آنلاین تصویری و غیر حضوری می تواند به شما و خانواده شما به صورت آنلاین کمک کند .مشاوره تصویری ومشاوره تلفنی یک راه حل انعطاف پذیر برای دیدار با یک مشاور  همراه با شریک زندگیتان خواهد بود  . هنگامی که تصمیم خود را برای کار با یک متخصص مشاور خانواده به صورت آنلاین گرفتید تمایل به مشاوری که توانایی ارائه راه حل های موثر مربوط به مشکلتان را خواهید داشت . شما با استفاده از امکانات مشاوره غیر حضوری بهترین نتیجه در جهت درمان و حل و مشکلات خود خواهید داشت. شما می توانید با درمان خود در زمینه ی افسردگی ، مشکلات زناشویی ، اضطراب ، مشکلات روحی و فردی ، مشکلات والدین و فرزندان می باشد. مشاوره خانواده به شما تصویر وسیع تری از خانواده تان در زمینه ی روابط آن ها و تعاملات با یکدیگر ارائه می دهد. شما از الگوهای رفتاری خود مطلع شده و راه هایی را برای آگاهی بیشتر از ساختار و اقدامات درون خانواده پیدا می کنید. مشاوره آنلاین تصویری و مشاوره غیر حضوری یا همان مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی محدود به مشاوره خانواده نیست بلکه برای مقابله با طیف وسیعی از  از مسائل مانند افسردگی ، اضطراب و.... مفید باشد .

مشاوره های آنلاین و غیر حضوری  کلینیک روانشناسی انتخاب نو برای کسانی که در خارج از کشور و شهرستان  ها ساکن هستند و توانایی استفاده از خدمات مشاوره و روانشناسی را به صورت حضوری ندارند،  مناسب خواهد بود . جهت هماهنگی با شماره های 22593216 و 22795735 تماس حاصل فرمایید.

 خدمات روانشناسی به صورت مشاوره تلفنی (مشاوره غیر حضوری)و   تماس با دکتر روانشناس تلفنی فقط از طریق  خط تلفن ثابت امکانپذیراست که شماره تلفن جهت مشاوره روانشناسی 9099071646  می باشد.