آیا می دانستید که می توانید از مشاوره غیرحضوری بهره بگیرید؟ آیا در جامعه پر مشغله امروز بهتر نیست برای بهبودی زندگی و ارتباطات خود از مشاور و روانشناس کمک بگیرید آن هم به صورت آنلاین و اینترنتی؟
امروزه مشغله های کاری ، مسافت ، ترافیک و ... باعث می شود که بعضا خودمان را مجبور کنیم بدون همراهی یک مشاور و دکتر روانشناس به مشکلات زندگیمان عادت کنیم و پیگیر حل آن نباشیم اما بهتر نیست با خود روراست باشیم و بهانه ها را کنار بگذاریم؟

ما باید بدانیم در بسیاری از دوراهی های زندگی نمی توانیم بی پروا و بدون کمک و نظرخواهی هیچ کسی یک راه را برگزینیم و خودخواهانه زندگی خود را به نابودی بکشانیم درواقع حضور یک متخصص روانشناس و یک مشاور گاها از لزومات زندگی است حتی اگر غیرحضوری و به صورت تلفنی باشد.

 

ما در کلینیک انتخاب نو این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که در هر کجای دنیا هستید می توانید به صورت آنلاین با متخصصین ما در ارتباط باشید و راه حل مشکلات خود را به کمک متخصصین مجرب ما پیدا کنید. در واقع مشاوره آنلاین یک فرصتی است که می توانید در هر شرایطی با یک مشاور خوب در زمینه های متفاوت صحبت کنید و بهترین گزینه های زندگی خود را انتخاب کنید.

مشاوره خارج از کشور

بسیاری از افراد هستند که در خارج از کشور زندگی می کنند و در بعضی از مسائل زندگی خود نیازمند مشورت کردن با یک مشاور هم زبان و هم فرهنگ خود هستند اما شاید گمان کنند که برقراری ارتباط دشوار است در حالیکه کلینیک انتخاب نو این فرصت را قرار داده تا ایرانیان خارج کشور نیز بتوانند در زمینه های متفاوت از جمله مشاور فردی ، مشاوره خانواده ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره کودک و مشاوره نوجوانان با مشاورین متخصص و مجرب این مرکز مشاوره اینترنتی از طریق ایمو ، واتس آپ و دیگر شبکه های اجتماعی داشته باشند.

 

مشاوره تلفنی ، راحت ترین انتخاب

بسیاری از افراد به دلایل مختلف ترجیح می دهند از مشاور تلفنی بهره گیرند . دلایلی نظیر شرم حضور ، ترس از مورد قضاوت قرار گرفتن ، ترس از مسخره شدن ، مسائل رفت و آمد و... . اما مشاوره تلفنی می تواند یک راه موثر در زندگی آنها باشد .

عده ای نیز با داشتن باور غلط روانشناس را دکتر افراد دارای مشکلات روانی می دانند و ترس آن دارند با مراجعه به دکتر روانشناس در برابر دیگران مورد تمسخر قرارگیرند اما خودشان بهتر می دانند که با کمک مشاور می توانند به زندگی و آینده خود کمک کنند . در این موارد نیز مشاور تلفنی بهترین راه برای غلبه بر این ترسها و حل مشکلات است.

ما در کلینیک روانشناسی انتخاب نو از طریق شبکه های اجتماعی از قبیل Emo , WhatsApp و ... و همچنین با مشاوره تلفنی 9099071646 و دیگر شماره های کلینیک با شما در ارتباطیم. خدمت به شما افتخار ماست.