مرکز مشاوره انتخاب نو برای رفاه حال مراجعینی که توانایی مراجعه حضوری به این مرکز مشاوره را ندارند مشاوره اینترنتی را راه اندازی نموده است. مشاور اینترنتی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو این مزیت را دارد که کسانی که از این طریق به گرفتن مشاوره مبادرت می ورزند اطمینان دارند با روانشناس خوب در حیطه تخصصی ارتباط خواهند داشت. مشاوره تلفنی و مشاوره اینترنتی امروزه رشد بسیاری نموده و برنامه های پیش رفته تلفن همراه این امکان را به افراد می دهد تا مشاوره تصوری با مشاور داشته باشند و خود را در مرکز مشاوره و نزد متخصص روانشناس احساس نمایند.

مشاور اینترنتی موجود در مرکز روانشناسی انتخاب نو

مشاور خانواده اینترنتی : گاهی افراد به خاطر بعد مکانی و نداشتن وقت نیاز به گرفتن مشاوره اینترنتی پیدا می کنند. مشاوره با واتس آپ ومشاوره با ایمو ، این امکان را به مراجع می دهد تا بدون آن که هزینه تلفن پرداخت نمایند از طریق اینترنت با مشاور روانشناس صحبت نمایند و از کمک و راهنمایی آنها بهره مند شوند. در مشاوره خانواده اینترنتی تمامی اعضا خانواده در جلسات مشاوره گروهی از طریق تماس تصویری می توانند شرکت نمایند و از این طریق خود را در کلینیک روانشناسی احساس نمایند.


مشاوره ازدواج اینترنتی : در جامعه پر فراز و نشیم این روزها هستند افرادی که به خاطر عدم تمایل همسر خود به کمک گرفتن از مشاوره نمی توانند در مراکز مشاوره حضور به هم رسانند ولی نیاز به استفاده از روانشناس ازدواج برای حل مشکلات زندگی زناشویی خود احساس می کنند . علاقه و تلاش این افراد همواره مورد توجه بهترین مشاور ازدواج می باشد . این افراد با در دسترس داشتن تلفن و یا اینترنت به راحتی می توانند با روانشناس ازدواج در تماس بوده و هر زمانی بامشاور خود ارتباط  باشند.

مشاوره کودک اینترنتی : معمولا والدین نگرانی های زیادی نسبت به کودکان خود و مسائل روحی و روانی آنها دارند. مشاوره اینترنتی کودک این کمک را به والدین می کند تا در هر زمانی که همراهی متخصص روانشناس را احساس نمودند یک مشاور کودک در دسترس داشته باشند. وسواس های والدین نسبت به کودکان با این روش می تواند بسیار مورد کنترل قرار گیرد و به درمان آنها کمک کند.

درست است که مشاوره اینترنتی با مشاوره حضوری در کلینیک های روانشناسی تفاوت دارد اما با وجود تماس تصویری ، ارتباطی که نیاز است دکتر روانشناساز طریق رابطه چهره به چهره با مراجع خود بر قرار نماید، ایجاد می شود و مشاوره درست مانند جلسه در مرکزمشاوره ایجاد میگردد.

کلینیک مشاوره انتخاب نو با حرفه ای ترین روانشناسان و مشاوران آماده ارائه بهترین خدمات روانشناسی در هر شرایطی به مراجعین خود می باشد به امید آن که بتواند کمکی هدفمند به مراجعین خود نماید.