امروزه پیشرفت تکنولوژی تاثیر زیادی در انجام مشاوره تلفنی و خدمات غیر حضوری دارد . مرکز مشاوره روانشناسی انتخاب نو با ارائه خدمات مشاوره غیر حضوری به صورت مشاوره آنلاین و مشاوره اینترنتی به صورت 24 ساعته می باشد. افراد می توانند با استفاده از امکانات مشاوره اینترنتی از طریق مشاوره با واتس اپ whatsapp  و مشاوره با ایمو imo بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین  و به صورت مشاوره تصویری نیز مشاوره داشته باشند. زیرا که بسیاری از افراد به دلیل مسیر طولانی و یا به خاطر این که در شهر یا کشور دیگری هستند که نمی توانند حضوری در جلسات شرکت کنند و یا بنا به هر دلیلی توانایی مراجعه حضوری ندارند می توانند از مشاوره آنلاین که توسط بهترین مشاور آنلاین همچنین در مرکز مشاوره انتخاب نو مشاوره تلفنی با خط ثابت که می توانید با شماره ی 9099071646 تماس بگیرید.

 

خدمات مشاوره تلفنی ارائه شده در مرکز روانشناسی چیست ؟

مشاوره تلفنی خانواده : بر اساس گفته های دکتر روانشناس خانواده به دلیل تنش زیادی که خانواده ها در زندگی خود با آن مواجه می شوند و از آن جایی که زمانی که یک فرد از خانواده دچار مشکلاتی می شود همه افراد خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد و به همین دلیل مشورت کردن با یک دکتر روانشناس خوب می تواند بسیار سازنده باشد که در این راستا به دلیل این که ممکن است به نا بر دلایلی نتوانید به صورت حضوری مشاوره داشته باشید می توانید از مشاوره تلفنی خانواده توسط بهترین دکتر روانشناس خانواده استفاده کنید. گاهی اوقات نمی دانید که در مقابل مشکلات پیش آمده در خانواده چگونه برخورد کنید و چه عکس العملی نشان دهید به همین دلیل دکتر مشاور خانواده می تواند به شما در این راه کمک کند و راهکار هایی را ارائه دهد تا بتوانید مشکلات خود در خانواده را به روشی درست حل کنید به عبارتی مشاور خانواده آنلاین می تواند  مهارت های زندگی لازم در خانواده را به شما ارائه دهد تا بتوانید از آن ها استفاده کنید. مشاور تلفنی به شما کمک می کند که با راه کار هایی که به شما پیشنهاد می دهد ، به درک یکدیگر بپردازید و از بزرگ شدن مشکلات جلوگیری می کند.

 

مشاوره تلفنی خیانت : مشاوره خیانت مرکز مشاوره  برای مواردی کاربرد دارد که یکی از زوجین مورد بی وفایی از جانب همسر خود قرار می گیرند و به دلیل عصبانیت و واکنش های تند ممکن است که تصمیم های لحظه ای بگیرند که درست نباشد به همین دلیل زمانی که افراد با خیانت رو به رو می شوند برای گرفتن تصمیم صحیح و عاقلانه باید با یک روانشناس خوب مشورت کنند . در مشاوره تلفنی خیانت بعد از بازگو شدن موضوع خیانت رابطه آن ها مورد بازنگری قرار می گیرد. در مشاوره تلفنی خیانت توسط روانشناس خوب به افرادی که خیانت دیده اند کمک می کند که چگونه احساسات و هیجانات خود را بشناسند تا آسیب کمتر و فشار کمتر را در مقابل این مسئله تجربه کنند و در نهایت تصمیم درستی برای زندگی خود بگیرند.

 

مشاوره تلفنی فردی : افراد ممکن است در زندگی خود با برخی از مشکلات رو به رو شوند که خودشان توانایی حل کردن آن را ندارند و نمی توانند تصمیم های درستی را بگیرند به همین دلیل کمک گرفتن از بهترین روانشناس تهران مناسب خواهد بود از مشکلات فردی که افراد می توانند با آن رو به رو شوند می تواند از دست دادن یکی از نزدیکان و سوگ و یا دوران افسردگی بعد از آن و ناتوانی در کنار آمدن با این موضوع , مشکلات در روابط بین فردی و مشکلات در روابط با جنس مخالف ، عزت نفس و اعتماد به نفس پایین ، ترس از حضور در محیط های اجتماعی ، وجود افکار وسواس گونه و تکراری ، مشکلات خواب ، مشکلات عاطفی می تواند باشد همچنین افرادی که در روابط بین فردی چه با جنس مخالف و چه با همجنس خود پیوسته با شکست مواجه می شوند می توانند با مشاورین آنلاین برای دریافت مشاوره در این خصوص و یافتن راه کار های مناسب جهت حل مشکل خود مشورت نمایند.

 

 

مشاوره اینترنتی خوب  برای درمان اختلالات روحی : دکتر روانشناس آنلاین به صورت غیر حضوری می تواند به افراد در زمینه اضطراب و استرس کمک کند بر این اساس متخصص روانشناس  راه کار های موثر برای کنترل اضطراب و استرس را به افراد آموزش می دهد همچنین مشاوره درمان استرس برای نوجوانان می تواند بسیار مفید واقع شود گاهی اوقات نوجوانان به دلیل فشار درسی نمی توانند به صورت حضوری در کلینیک روانشناسی مشاوره داشته باشند به همین دلیل مشاوره تلفنی در زمینه استرس می تواند بسیار موثر باشد.

مشاوره تلفنی می تواند در زمینه درمان وسواس باشد که ارتباط مستقیمی با اضطراب بالا دارد که از طریق آموزش تکنیک هایی تخصصی توسط مشاور می توان تا میزان زیادی سطح اضطراب را کاهش داد که در نتیجه وسواس نیز بهبود می یابد چرا که وجود افکار تکراری و آزار دهنده و اشتغال ذهنی نسبت به رویداد های روزمره می تواند به میزان زیادی برای افراد طاقت فرسا باشد چرا که فکر کردن مداوم به مسائل گذشته و اتفاقات روزمره بدون وجود هیچ راه حلی به مرور سبب نا امیدی نسبت به آینده می گردد و فرد را از داشتن زندگی توام با نشاط و سرزندگی باز می دارد به همین دلیل نیازمند است که افراد جهت رهایی از این افکار وسواس گونه و نشخوار ذهنی مسائل خود را با یک مشاور متخصص در میان بگذارند.

در ادامه به مبحث افسردگی می پردازیم که بسته به مسائل ژنتیکی و محیطی در افراد مختلف می تواند نشانه های گوناگونی را نمایانگر کند . افسردگی یک طیف از صدمات روحی شدید تا یک اتفاق آزار دهنده می تواند باشد که در موارد وخیم تر می تواند نشانه های شدید تری بروز پیدا کند به گونه ای که عملکرد روزانه فرد را چه در زمینه شغلی ، فردی ، تحصیلی ، خانوادگی تحت تاثیر قرار دهد که در صورت عدم درمان توسط متخصص ممکن است علائم مزمن شده و اتفاقات ناگواری روی دهد به همین دلیل مشاوره تلفنی می تواند به این افراد سودمند باشد.