بندر چابهار یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین جزیره های دیدنی در جنوب شرقی ایران است که هر کسی علاقه دارد از نزدیک زیبایی های آن را تماشا کند. اما هزینه های بالای سفر باعث شده تا بسیاری از مسافرین قصد سفر به چابهار را نداشته باشند، از همین رو لحظه آخر فرصتی استثنایی و ویژه را برای همه مسافرین ایجاد کرده است تا بتوانند با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه از انواع تورهای چابهار نظیر تور لحظه آخری چابهار، تور چابهار از مشهد و .... را تجربه کنند.

تور چابهار با قیمتی استثنایی

با مراجعه به صفحه تور چابهار لحظه آخر می توانید تورهای مختلفی و گوناگونی را مشاهده کنید. این تورها در ایام مختلفی از سال امکان دارد افزایش یا کاهش پیدا کنند و شما این امکان را دارید با توجه به نیاز خود و همچنین زمانی که قصد سفر دارید، یکی را انتخاب کنید، همچنین می توانید تورهای خود را بر اساس مدت زمانی که قصد دارید در شهر چاربهار گشت و گذار کنید انتخاب نماید. اما اگر قصد خرید تور ارزان چابهار را دارید، می‌توانید با استفاده از فیلتر "ارزانترین ها" تورهای مقرون به صرفه و اقتصادی را انتخاب نمایید

تور 3 شب چابهار را می توانید برای ایام مختلفی از سال و با هتل ها و ایرلاین های مختلف انتخاب نمایید. برای مثال هم اکنون تور 3 شب و 4 روزه چابهار در سایت لحظه آخر 2 میلیون و 850 هزار تومان است (تابستان 1401) که با توجه به امکانات بی نظیرِ ارائه شونده، این قیمت کاملا به صرفه می باشد. پس در سفرتان درنگ نکنید!

مکان های گردشگری در چابهار

در سفر به چابهار علاوه بر گشت و گذار می توانید از جاهای تفریحی آن دیدن کنید در نظر داشته باشید که چابهار فقط یک بندر برای تماشا کردن ندارد در ادامه به جاهای دیدنی چابهار که هر کدام قشنگی خود را دارد اشاره می کنیم:

 1. تالاب لیپار چابهار
 2. کوه های مریخی چابهار
 3. جنگل حرا چابهار
 4. موزه محلی چابهار
 5. سواحل مکران
 6. گل افشان تنگس
 7. قلعه پرتغالی ها چابهار
 8. مسجد جامع دزک
 9. گورستان جن تیس
 10. ساحل صخره ای چابهار
 11. اسکله رمین
 12. مسجد جامع تیس

بهترین زمان سفر به چابهار

اگر به اسم چابهار دقت کنید به این نتیجه می رسید که نام زیبای آن از آب و هوای معتدل آن گرفته شده و به همین علت این شهر زیبا در هر چهار فصل مانند بهار زیبایی های خاص خودش را دارد. شاید برایتان جالب باشد که چابهار گرم ترین نقطه کشور را در فصل زمستان و خنک ترین بندر را در فصل تابستان دارد. اگر با رطوبت هوا مشکلی ندارید بهترین زمان سفر به چابهار ماه های اردیبهشت و خرداد ماه است که بسیار خلوت و بکر است.


این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.