مفتخر هستیم در سه مقاله  قبلی در زمینه های مختلف معرفی نوروفیدبک و بایوفیدبک همراه شما عزیزان بوده ایم.
در مقاله مرکز نوروفیدبک و بایوفیدبک در تهران شما را با انواع درمان با نوروفیدبک ، روش کار دکتر نوروتراپیست و به معرفی مراکز نوروفیدبک پرداختیم که شما عزیزان می توانید مقاله را مطالعه کنید.

دومین مقاله در این زمینه با عنوان نوروفیدبک و بیوفیدبک در مرکز درمانی نوروفیدبک که همان طور که از نامش مشخص است بهترین مراکز نوروفیدبک را از لحاظ دکتر روانشناس و شرایط انجام آن توضیح داده ایم.

بگذارید مثالی در باب روند کار نوروفیدبک به شما عزیزان بزنیم.

شما از طریق ورزش کردن می توانید سلامت جسمی خود را به مرور زمان تامین کنید و وقتی شروع به ورزش می کنید کلسترل بد و مشکلات عروقی و بسیاری از موارد دیگر در بدن شما تنظیم خواهد شد. به طور مثال ، شما ممکن است برای کاهش وزن اقدام به ورزش کردن کرده باشید اما در کنار آن هورمون های شادی آورکه بر اثر ورزش در بدن شما شما شروع به ترشح می کنند شما را به سمت نشاط سوق می دهد و بسیاری دیگر از واکنش های فیزیکی در جهت بهبود شما اتفاق می افتد.

حال بازخوردی که ما از مرکز بیوفیدیک و بهترین نوراتراپیست ها گرفته ایم این است که شما ممکن است برای مشکل بیش فعالی به یک مرکز نوروفیدبک مراجعه کنید اما کاری که قرار است انجام شود ابعاد مختلفی را در برمی گیرد که در زمینه های مختلف مغز باعث تقویت و بالا رفتن سطح حافظه و یادگیری فرد می شود و کاملا مثل ورزش یک محرک و تقویت کننده بدون عوارض است.

حال چند مورد از فواید نوروفیدیک را به طور مختصر توضیح بدهیم:

بهبود و ارتقا حافظه، توجه و تمرکز که برای کودکانی که دچار بی دقتی هستند می تواند راه درمانی موثری باشد.توجه داشته باشید گاهی فرزندان شما از هوش خوبی و حتی بالایی برخوردارند اما به علت بی دقتی باعث می شود عملکرد و بازخورد خوبی در درس نداشته باشند و این خود به اعتماد نفس و عزت نفس آنان آسیب جدی وارد می کند. پس می توانید با یک راه درمانی بدون عوارض کمک بسزایی به فرزند و یا نوجوان خود بکنید. البته تمام مواردی که نام می بریم در بزرگسالان هم صدق می کند و بی شک افراد زیادی برای نوروفیدیک در سنین بالا مراجعه می کنند.

مورد بعدی کاهش استرس و اضطراب است می توانیم بگوییم طبق تحقیقات و شواهد بالینی دکتر روانشناس خوب عامل اصلی بسیاری از مشکلات ما استرس و اضظراب است که با کنترل و کاهش استرس می توانید سرعت عمل و سرعت پردازش و افزایش یادگیری را تجربه کنید.

یکی از مورد های آن وسواس است که شرایط بهبود یافته ای را  از مراجعان در بهترین مرکز نوروفیدبک شاهد بوده ایم.

افسردگی، تیک، صرع و میگرن و دردهای مزمن و اعتیاد و اختلالات خواب از موارد قابل توجه دیگر در زمینه درمان با بیوفیدیک یا نوروفیدبک است.

قابل ذکر است ناسا برای بالا بردن توانایی پرسنل خود از نوروفیدیک استفاده می کند و حتی ورزشکاران نیز برای ارتقا عملکرد مغز نیز نوروفیدیک را استفاده می کنند.

با توجه به گزارشات بسیاری از کودکانی که مشکل اختلالات یادگیری و بیش فعالی داشته اند بعد از استفاده از نوروفیدبک داروهای مصرفی خود را کامل کنار گذاشته اند.

توجه داشته باشیدنوروفیدیک و بایوفیدبک یک کار درمانی استکه در بیشتر موارد اگر در کنار آن از یک روان درمان و مشاور هم کمک بگیرد و از طریق رویکردهای صلاح دید بهترین دکتر روانشناس بتوانید مشکل را حل کنید بی شک خودتر به نتیجه می رسید زیرا شما از طریق نوروفیدیک مغز خود را ترمیم و بهبود می بخشید اما با باورها و تله های زندگی خود که با آن سال ها بزرگ شده اید همچنان ممکن است تصمیمات اشتباه و خطاهایی را مرتکب شوید که به صورت تکرار در زندگی شما است پس همراهی با دکتر روانشناس و شناختن طرحواره های زندگی شما را به مسیر درست هدایت خواهد کرد.

نکته قابل ذکر : اگر فردی در وضیعت سایکوتیک است و هیچ بینش بر وضیعت و حال و روز خودش ندارد بی شک نوروفیدبک کمکی به او نمی کند و باید از طریق مشاور روانپزشک خود تحت مراقبت و درمان باشد.

در اولین جلسه درمانی شما با روند کاری و حتی وضعیت فعلی خود آگاه می شوید زیرا در کلینیک روانشناسی انتخاب نو بهترین روانشناس با تجربه نوروفیدیک را انجام می دهد که در هر جلسه شما را از وضعیت آگاه می کند و در صورت لزوم به شما مشاوره می دهد. اما شما در همان جلسه اول تمام نقاط ضعف و قدرت مغز خود را می شناسید و می توانید از همین طریق درمانگر خود را به صورت تخصصی انتخاب کنید.