می توان گفت نوروفیدبک در اصل نوعی بیوفیدبک است که از طریق ثبت امواج الکتریکی و بازخورد دادن به فرد به راستای نوعی خود تنظیمی تلاش می کند و این بازخورد از طریق صدا و یا تصویر می باشد .
در مقالات قبلی توضیحاتی درراستای تاریخچه ی نوروفیدبک در ایران و چگونگی کارکردهای آن داده ایم حال قصد داریم به معرفی بهترین مرکز نوروفیدبک و عوارض نوروفیدبک بپردازیم.
امروزه یکی از راه های درمانی جدید بایوفیدبک است که در حال حاضر ما شاهد نوروفیدبک در تهران هستیم.

در حال حاضر ما همکاری درمانگران کودک و خانواده را با نوروتراپیست ها می بینیم. زیرا نوروفیدبک علاوه بر حیطه ی ارزیابی و درمان کودک در زمینه ی اختلالات خواب و شناسایی دقیق مشکلات خلقی نیز بسیار حائز اهمیت است.


 

در حیطه ی کودک مشکلاتی نظیر بیش فعالی، کم توجهی ، استرس ، اضطراب و افزایش عملکرد به کار می رود.

سایر کاربرد های نوروفیدبک : اختلالات و مشکلات اضطرابی، افسردگی ، وسواس و حتی کمک به ارتقاء سطح عملکرد ورزشی.

می توان گفت نوروفیدبک در کنار کار درمانی عملکرد قسمت های دیگر مغز را نیز افزایش می دهد.

عوارض نوروفیدبک : نوروفیدبک به عنوان یک درمان مکمل در کنار درمان دارویی و روان درمانی محسوب می شود و یا در مواقعی که سیستم فیزیولوژی فرد به دارو پاسخ مناسب نداده و دچار عوارض دارویی شده است.

 

نوروفیدبک یک راه درمانی است که هیچ عوارضی تا به امروز در مراکز نوروفیدبک ثبت نشده است.

شما در مرکز روانشناسی انتخاب نو می توانیداز طریق پیشرفته ترین تکنولوژی ها و روش های نوروفیدبک وبایو فیدبک برای بهبود و ارتقائ سطح عملکرد مغز خود اقدام کنید . توجه داشته باشید

مرکز نوروفیدبک انتخاب نو یکی از بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران محسوب می شود که از نظر هزینه نوروفیدبک و قیمت نوروفیدبک نیز به نسبت خدمات ارائه شده در سطح نرمال قرار دارد .

در کلینیک روانشناسی انتخاب نو نوروتراپیست دکتر روان شناس است که در حیطه ی اول علاوه بر آنالیز و مشاوره نسبت به نقاط قوت و ضعف ارزیابی شده شما را آگاه می کند و درصورت نیاز به صورت تیمی کار درمانی را ادامه می دهند یعنی در کنار نوروفیدبک از یک دکتر روانشناس هم می توانید کمک بگیرید که به پروسه ی درمان شما سرعت ببخشد.

جهت اطلاع از خدمات نوروفیدبک و عملکرد نوروتراپیست مرکز تخصصی نوروفیدبک انتخاب نو  به صفحه ی اصلی انتخاب نو مراجعه کنید.