مشاوره تلفنی و مشاوره اینترنتی کاربرد زیادی در دنیای پر مشغله امروز برای کسانی که نیاز به مشاوره دارند و زمان مراجعه به یک کلینیک روانشناسی را ندارند. در بهترین مراکز مشاوره استفاده مشاوره غیر حضوری کاربرد فراوانی دارد. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت کافی برای مراجعه به یک کلینیک روانشناسی خوب و پی گیری جلسات مشاوره از رفتن به نزد یک دکتر روانشناس سر باز می زنند ، مشاوره تلفنی این امکان را فراهم کرده تا افراد در هر مکان و هر زمانی که نیاز به مشاوره را احساس کردند با یک مشاور خوب در ارتباط باشند و از راهنمایی آن بهره مند شوند.

در این بین پیشرفت علم و تکنولوژی به کمک متخصصین روانشناس برای ارتباط بهتر با مراجعین آمده است . برنامه های ارتباط اینترنتی توانسته جای مناسبی در این ماجرا برای خود ایجاد کند. مشاوره با ایمو و مشاوره با واتس آپ در بین افرادی که توانایی حضورت در مرکز مشاوره را ندارند و تمایل دارند جلسات مشاوره ای به شکل جلساتی که در مرکزمشاوره تشکیل می شود داشته باشند فرصت بسیار خوبی می باشد تا این افراد بتوانند مشاور روانشناس خود را ببینند.

گاهی افرادی که نیاز به مشاوره غیر خصوری خوب دارند به دلایل دیگری جز نداشتن وقت برای مراجعه ، تمایل دارند تا از مشاوره اینترنتی استفاده کنند. این افراد یا تحت فشار نزدیکان توانایی مراجعه به متخصص روانشناس را ندارند. مشاور روانشناس خوب انتخاب مناسب ابن افراد است تا از کمک یک متخصص برای کل مشکلاتشان کمک بگیرند. گاهی نیز افراد تمایلی به ارائه هویتشان برای مشکلاتی که دارند ، ندارند. هرچند حفظ اسرار اصول اولیه برای روانشناسان است اما مشاوره تخصصی تلفنی برای این افراد هم کارایی زیادی دارد تا با آرامش و بدون نگرانی درباره مشکلاتشان صحبت کنند.


کلینیک روانشناسی انتخاب نو یکی از پیشگامان در ارائه خدمات غیر حضوری بوده اند، این کلینیک یکی از بهترین مراکز مشاوره شرق تهران می باشد که برای رفاه حال مراجعین تمامی خدمات روانشناسی خوب همچون استفاده از مشاوره تلفنی ،مشاوره با imo  و مشاوره با whats app  را پوشش می دهد تا افراد بتوانند از بهترین مشاوران روانشناسی استفاده کنند.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو با همکاری اراده مخابرات به شکل های گوناگون خدمات مشاوره تلفنی را ارائه می دهد. کسانی که دسترسی به تلفن ثابت دارند می توانند در هر لحظه با شماره گیری با تلفن های این مجموعه از خدمات روانشناسی موجود در این کلینیک استفاده کنند . کسانی که دسترسی به تلفن ثابت ندارند یا تمایل دارند از مشاوره اینترنتی خوب موجود در این مجموعه استفاده کنند می توانند با شماره های موجود برای ارتباط با کلینیک انتخاب نو تماس گرفته و با گرفتن وقت از مشاور متخصص مورد نظر در زمان مناسب با روانشناس خود ارتباط بر قرار نمایند.