ین بار به معرفی مرکز مشاوره آنلاین و مشاوران آنلاین می پردازیم:
مشاوره آنلاین یامشاوره مجازی از خدماتی محسوب می شود که مراجعین می توانند از طریق اینترنت و راه های ارتباطی مجازی با مشاورین در ارتباط باشند.
البته بعضی از مراجعان در کنار مشاوره حضوری به درخواست خودشان و به دلیل مشکلاتی که نمی توانند به صورت مداوم در جلسات مشاوره حضور پیدا کنند از مشاوره آنلاین و مشاوره اینترنتی هم استفاده کنند.در موارد دیگر گاهی ممکن است فردی به دلیل مهاجرت نتواند به مشاوره و روان شناس دسترسی داشته باشد و از طریق روانشناسان اینترنتی مشاوره گیرند.

توجه داشته باشیدمشاوره مجازی همانند مشاوران حضوری در حفظ مسائل خصوصی شما کاملا متعهد عمل می کنند و در هر زمینه ای نیز می توانید از یک دکتر آنلاین و اینترنتی متخصص راهنمایی بگیرید.

 

این شیوه برای جوانان ،دانشجویان و افرادی که به دلیل مسافت نمی توانند حضور پیدا کنند بسیار روش مناسبی محسوب می شود.

1)به دلیل کاهش هزینه

2)صرفه جویی در زمان

3)دسترسی آسان و جلسات می توان یک تا چند جلسه متناسب با مسئله ای که عنوان می شود شما می توانید با مشاوره در اینترنت در ارتباط باشید.

چند نمونه از مشکلاتی که طی تجربه در کیلینیک روانشناسی اینترنتی مطرح می شود به شرح زیر است

1)مشاوره و مشکلات فردی

2)مشکلات خانوادگی

3)مشکلات زوجین و روابط عاطفی و جنسی آن ها و یا مشکلاتی که مربوط به طلاق و جدایی زوجین است

4)مشاوره شغلی و تحصیلی

5) مشکلات و تعرضات بین والدین و فرزندان و راهنمایی گرفتن جهت رفتار مناسب و بررسی و شناسایی  اختلالات و مشکلات شخصیت که توسط متخصصین صورت می گیرد و اختلالات اضطرابی و استرس و وسواس می توان برای شناسایی آن ها اقدام کرد.

 

توجه داشته باشید در مشاوره تلفنی ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج شما می توانید شرح حالی از مشکلات و مشخصات همسر خود را به مشاوره مورد نظر بدهید  و از او راهنمایی بخواهید.

اما توجه داشته باشید مشاوره اینترنتی  مرکز مشاوره اینترنتی در چنین مسئله ی مهم و حساسی  نمی تواند به صورت زیادی شما را راهنمایی کند. زیرا مشاوران که به صورت حضوری هستند از طریق آنالیزهای دقیق  و در صورت نیاز طی چند ماه به بررسی روابط بین فردی و شخصیت خود فرد می پردازند.

از طریق تست به به طور مثال تست هایی مثل NEO   و MMPI ، نیاز ها ، کتل ،طرحواره  می توان به ویژگی هایی در هر فرد دست پیدا کرد و به بهبود روابط بین فردی به صورت دقیق تری پرداخت.

اما در مسائل دیگری که ممکن است با یک جلسه و گرفتن مشاوره ی سریع از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کرد حتما از مشاوران تلفنی کمک بگیرید. و از ایجاد بحران در مسائلی مثل سوگ که فرد ممکن است دچار PTSD  شود جلوگیری کنید.


جهت تماس با مشاوره تلفنی مرکز مشاوره و روانشناس انتخاب نوبا شماره ی 9099071646 با شماره ثابت تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما در تمامی زمینه های روانشناسی شما را راهنمایی کنند.