خدمات مشاوره غیر حضوری در مرکز مشاوره غیر حضوری  با گسترش تکنولوژی افزایش زیادی داشته است. امروزه افراد به دلیل مشغله زیاد کار و زندگی تمایل زیادی به استفاده از فناوری های جدید برای مشاوره دارند. مشاوره تلفنی و مشاوره اینترنتی این امکان را برای مراجعین فراهم آورده تا افراد در هر کجا بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کنند و با دکتر روانشناس در مرکز مشاوره ارتباط بر قرار نمایند.

کسانی که در شهر ها یا کشورهای دیگر زندگی می کنند از طرق اینترنت می توانند مشاوره تصویری با مشاور خود بر قرار نموده و جلسه مشاوره خود را پی گیری نمایند. کلینیک انتخاب نو بهترین کلینیک شرق تهران محسوب می شود که با افزایش امکانات از طریق مشاوره با واتس آپ و مشاوره با ایمواین امکان را برای افرادی که دسترسی به مشاور حضوری ندارند فراهم نموده تا با مشاوره تصویری خود را در کنار مشاور روانشناس خود احساس نموده و از کمک یک مشاور خوب بهرمند شوند.

کسانی که از طرق مشاوره های اینترنتی مثل مشاوره با Imo باکلینیک روانشناسی ارتباط بر قرار می نمایند می توانند هزینه مشاوره خود را به صورت کارت به کارت و غیر حضوری پرداخت نمایند. همچنین مخابرات تهران این امکانات را برای مراکز مشاوره غیر حضوری فراهم نموده تا کسانی که از مشاوره تلفنی استفاده می کنند هزینه مشاوره آنها از طریق قبض تلفن ثابت پرداخت شود.

با توضیحاتی که دادین می توان نتیجه گرفت بهترین کلینیک روانشناسی برای همراهی ، آرامش و آسایش افراد از تمامی امکانات استفاده می کنند تا مراجعین بتوانند با مشاور روانشناس خود همواره و بدون مشکل در ارتباط باشند. مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی خوب با وابستگی به مرکزمشاوره می تواند این اطمینان را به افراد بدهد که در صورت ایجاد مشکل یا نیاز به مراجعه حضوری به ملاقات دکتر روانشناس خود بروند .

مشاوره تلفنی و اینترنتی برای اختلالاتی همچون موارد زیر کاربرد فراوانی دارد:

درمان استرس : کسانی که دچار استرس هستند در هر لحظه به علت فشار روانی بالا ممکن است نیاز به ارتباط با دکتر مشاور روانشناس داشته باشند

درمان افسرگی : مشاور افسردگی خوب برای پیش گیری از اسیب های جدی برای بیماران افسرده معمولا امکان مشاوره تلفنی را برای بیمارانی که دچار افسردگی هستند فراهم می نمایند تا مراجع بتواند در هر لحظه از کمک استفاده نماید.

در بسیاری از مواقع خانواده کسانی که به کلینیک تخصصی روانشناسی مراجعه می کنند نیاز به مطرح نمودن مسایلی با روانشناس مشاوره و ملاقات با مشاور را دارند و این امکانات رسیدن به این خواسته را برای این افراد که امکان مراجعه حضوری ندارند فراهم نموده است.

کلینیک خوب مشاوره همچون کلینیک انتخاب نو، برای ارایه خدمات خوب روانشناسی از تمامی امکانات بره می برند.