کلینیک روان به مهمترین بخش زندگی هر فرد توجه می کند. شرایط زندگی روزانه ، خستگی ، کار زیاد و تنش های اجتماعی همگی باعث فرسایش اعصاب و روان می گردد. کلینیک روانشناسی انتخاب نو در کنار بهترین مشاوران و بهترین روانشناسان تلاش می کند تا فکری اساسی برای ایجاد آرامش مراجعین خود کرده و بادرمان روانشناسی تخصصی آن ها را یاری کند. در بهترین مراکز مشاوره از جمله مرکز مشاوره انتخاب نو ، خدمات روانشناسی تنها به درمان انواع اختلالات خلاصه نمی شود. آموزش یکی از اساسی ترین بخش ها را بر عهده دارد.

آموزش روانشناسی با کمک بهترین مشاور روانشناس به افراد کمک می کند تا موقعیت های مختلف زندگی خود را مدیریت کرده و شناخت خوبی نسبت به احساسات و نیاز های درونی خود و روابط با دیگران به دست آورند. آموزش روانشناسی دربهترین کلینیک های روانشناسی به دو صورت انجام می گیرد:

-         در جلسات فردی روانشناس تلاش می کند تا با برسی شرایط افراد و نیاز فرد نسبت به آموزشهای لازم در مرکز مشاوره تکنیک های مناسب را به فرد آموزش دهد تا افراد در موقعیت های مختل بتوانند از توانمندی خود استفاده کنند.

-         یکی دیگر از روشهایی که در بین مراکز مشاوره تهران بسیار متداول گشته برگزاری کارگاه های روانشناسی می باشد که افراد با شرکت در آن می توانند مهارت های خود را افزایش داده و در کنار آموزش تخصصی روانشناسی به برطرف کردن مشکلات خود نیز بپردازند.


کارگاه های روانشناسی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو با یاری گرفتن از اساتید حرفه ای و بهترین روانشناس مشاوره انجام می گیرد. دوره های روانشناسی این مرکز مشاوره خوب بر اساس نیاز افرادی که به این کلینیک مشاوره مراجعه می کنند انجام می گیرد . اولویت این مرکز روانشناس نیاز افراد می باشد. درکارگاه های روانشناسی تخصصی شیوه های زندگی بهتر به افراد آموزش داده می شود و به آنها کمک می کند تا نه تنها مشکلات خود را حل نمایند بلکه به حل مشکلات نزدیکانشان نیز کمک کنند.

کارگاه تحلیل رفتار متقابل چیست

از نمونه کارگاه های روانشناسی پر طرفدار در این مرکز روانشناسی می توان به دوره تحلیل رفتار متقابل اشاره نمود . این دوره آموزش روانشناسی به عنوان بخش های مختلف شخصیتی همچون : کودک ، والد و بالغ می پردازد و در کنار توضیحات مناسب توسط هر یک از آنها روانشناس به افراد کمک می کند تا هر یک را در خود و افرادی که با آنها در تماس است شناسایی کند و شیوه ارتباطی مناسب را یاد بگیرند.

در دوره TA  افراد نسبت به عوامل ایجاد کننده و ریشه مشکلات خود توسط دکتر آگاه می شوند و رفتار های مناسب و شیوه های درمانی مناسب را آموزش می بینند. شرکت در دوره های روانشناسی این مزیت را برای کسانی که در آن شرکت می کنند را نیز دارد که با افرادی با مشکلات مختلف و دیدگاه های متفاوت آشنا می شوند و در کنار مباحث دوره می توانند از آموزش اجتماعی این گروه روانشناسی نیز بهره مند شوند.