مشاوره روانشناسی در یک مرکز مشاوره خوب تلاش می نماید تا در همه زمینه های روان شناسی و روان درمانی و روانشناختی خدمات خوب و قابل پذیرشی ارائه دهد. کلینیک روانشناسی خوب مکانی آرام و مناسب برای بهترین خدمات روانشناسی ایجاد نموده و با کمک بهترین مشاوران روانشناس و بهترین اساتید روانشناسی به ارائهخدمات مشاوره می پردازند. از مهمترین خدماتی که در یک کلینیک روان شناسی در اولویت می باشد به ترتیب به صورت زیر می باشد:

مشاوره خانواده : در بهترین مراکز مشاوره ، مشاور خانواده ،زوج درمانی و مشاوره پیش از ازدواج از مهمترین بخش ها می باشد. توجه به خانواده که مهمترین و اولین مکان امن افراد می باشد باعث شده تا روانشناسی خانواده تبدیل به حوضه ای بسیار بزرگ و عمیق در روانشناسی باشد . یکی از کارهایی که بهترین مشاور خانواده در مراکز مشاوره انجام می دهند به غیر از کاهش مشکلات خانواده تشخیص اختلالات روانی در افراد و ارجاع به متخصص روانشناس مربوطه می باشد. با بالا رفتن میزان طلاق و مشکلات خانوادگی استفاده از یک مشاور خانواده حرفه ای برای تمامی مراحل زندگی به افراد توصیه می شود.

مشاور کودک : یکی دیگر از مباحث با اهمیت در مراکزمشاوره توجه به کودکان و مشکلات آنها می باشد. استرس و اضطراب ، خشونت در کودکان ، درمان بیش فعالی و مشکلات یادگیری و حافظه همگی در حیطه فعالیت روانشناس کودک می باشد . والدین می توانند برای یافتن راه های مناسب در تعلیم و تربیت کودکان با یک مشاور کودک در مرکز مشاوره کودک همکاری داشته باشند و با کمک متخصص روانشناس کودک راه های درمان کودکان را یاد بگیرند.


درمان اختلالات روانی : حل مشکلات مختلف و اختلالات روحی و روانی در یک کلینیک روانشناسی تخصصی می تواند امید زندگی آرام و خوبی را برای افراد در پی داشته باشد. درمان وسواس ، درمان استرس و اضطراب و درمان افسردگی ودرمان اختلالات خلقی افراد در مراکز مشاوره روانشناسی توسط روشهای مختلف امکان پذیر است . در بهترین مراکز مشاوره تهران این امکان برای افراد فراهم آورده شده تا چنانچه نحوه درمانی خاصی بر فرد اثر مطلوب را نداشت دکتر روانشناس از شیوه دیگری برای درمان اختلال روانی فرد استفاده نماید.

درمان روانکاوی : حل مشکلاتی که ریشه در گذشته افراد دارد و برطرف نمودن آنها تنها با یک دکتر روانکاو امکان پذیر است . بهترین روانشناسان همواره پیشنهاد می دهند تا افراد به تنهایی دست به حرکت در مسیر گذشته خود نزنند زیرا گاهی روانکاوی شخصی افراد آنها را دچار مشکلات بیشتری می کند و همراهی کسی که در این زمینه تخصص کافی را دارد بسیار ضروری می باشد. بهترین مراکز مشاوره تخصصی حتما از دکتر روانکاو حرفه ای استفاده می شود تا میزان آسیب وارده به افراد را برای سیر در گذشته کاهش دهند.