سایت مشاوره روانشناسی امروزه یکی از خدماتی است که پیشرفت تکنولوژی به مراکز مشاوره هدیه داده است. بهترین مراکز مشاوره تهران معمولا اقلام به راه اندازی سایت مشاوره نموده اند تا کسانی که قصد دارند به یک کلینیک روانشناسی خوب برای استفاده از یک روانشناس متخصص مراجعه کنند بتوانند خدماتی را که در آن مرکز ارائه می گردد را پیش از مراجعه مطالعه نمایند. کلینیک روانشناسی انتخاب نو نیز در همین راستا سایت خود را راه اندازی کرده تا بتواند بهترین خدمات مشاوره ، بهترین اطلاعات را به کسانی که قصد دارند به این مرکز مشاوره مراجعه کنند ارائه دهند.
سایت مرکز مشاوره دارای اطلاعات متفاوتی می باشد . رزومه روانشناسان و مشاوران مشغول به فعالیت در کلینیک روانشناسی معمولا داخل سایت قرار می گیرد و توضیحات مناسبی درباره تخصص و تحصیلات هر یک از آنها ارائه می شود. افرادی که تمایل به استفاده از مشاور خاصی دارند با مطالعه توضیحات می توانند به اطلاعات مورد نظر خود دست یابند و بر اساس توانایی ها و تخصص مورد نیاز خود مشاور روانشناس را انتخاب نمایند.
بسیاری از افرادی که به یک مرکز مشاوره خوب مراجعه می کنند اطلاعاتی درباره حوضه تخصصی مشکل خود ندارند و حتی گاهی مشاور اشتباه را برای حل مشکلات خود بر می گزینند. در سایت مرکز مشاوره افراد می توانند با مراجعه به بخش خدمات روانشناسی از خدماتی که در یک مرکز مشاوره خوب ارائه می گردد آگاه شوند . در این بخش معمولا سعی می شود تا توضیحاتی درباره مشکلاتی که در تخصص های مختلف روانشناسی هست ، ارائه گردد تا افراد به کمک آن بتوانند به دکتر روانشناس مناسب مراجعه کنند.
بخش کاربردی دیگری که معمولا در یک سایت کلینیک روانشناسیقرار می گیرد، بخش مقالات و مطالب می باشد. در این بخش افراد می توانند با مطالعه آزاد به مطالب تخصصی روانشناسی دست یافته و اطلاعات مفیدی کسب نمایند . بهترین کلینیک های روانشناسی تلاش می کنند تا با کمک این بخش ، راه حل های ساده و قابل دسترس را در اختیار افراد قرار دهند تا با کمک آن افراد تغییرات خود را آغاز نمایند.
از بخش های مهم در یک سایت مرکز مشاوره می توان به بخش معرفی مرکز مشاوره اشاره نمود . در این بخش تمامی اطلاعات درباره کلینیک روانشناسی که افراد می خواهند به آن مراجعه کنند قرار دارد . باید توجه داشت کلینیک های روانشناسی معتبر همگی تحت کنترل سازمان نظام روانشناسی هستند و برای فعالیت خود باید مدارک معتبری از این سازمان اخذ نموده باشند . افراد می توانند با مراجعه به این بخش ساید از سابقه فعالیت مراکز مشاوره و همچنین داشتن مدارک آنها اطمینان حاصل نمایند.
مرکز مشاوره انتخاب نو از سال 1395 با مدیریت آقای دکتر تابع جماعت و خانم دکتر باقری تلاش نموده اند تا با یاری گرفتن از بهترین مشاوران تهران مکانی مناسب برای ارائه خدمات روانشناسی خوب فراهم کنند . اطلاعات مربوط به این کلینیک روانشناسی خوب همواره توسط سایت این مجموعه و همچنین برنامه های اجتماعی در دسترس مراجعین قرار دارد.