مرکز روانشناسی انتخاب نو این نوید را به دانشجویان روانشناسی میدهد که تمامی دوره های اموزشی روانشناسی ، دوره های آموزشی مشاوره ،

کارگاه روانشناسی و مشاوره که خود به دو دسته تفکیک میشود کارگاه تخصصی روانشناسی و کارگاه عمومی روانشناسی در بالاترین سطح ارائه دهنده ی خدمات به شما عزیزان است.


 

ما در ادامه ی مطالب به صورت کامل کارگاه روانشناسی ،نحوه ی برگزاری همایش روانشناسی و مشاوره و تور آموزشی و تفریحی روانشناسی را برای شما عزیزان بازگو خواهیم کرد.

توجه داشته باشید ضرورت شرکت شما در کارگاه های تخصصی روانشناسی به این علت است که شما در دانشگاه تمامی مباحث را به صورت کلی و تئوری آموزش می بینید اما در شرکت در دوره های تخصصی روانشناسی می توانید بر حسب علاقه و تخصصی تر مبحث و رویکرد انتخابی را دنبال کنید توجه داشته باشید اگر قرار است شما یک روانشناس و روان درمانگر خانواده بشوید نیاز است چندین مبحث را مسلط باشید و شما در کارگاه های آموزشی روانشناسی می توانید با جدیدترین مباحث روز دنیا و بروزترین تکنیک ها آشنا شوید علاوه بر آن می توانید به صورت عملی مهارت کسب کنید


 شما می توانید کارگاه های آموزشی خانواده ، زوج درمانی ، اصول تربیت کودک و شناخت دنیای بلوغ ، سلامت جنسی زوجین ، دارو ، شخصیت شناسی ، تحلیل رفتار متقابل ، روان پویشی ، وسواس ، اضطراب ، کنترل پرخوری ، مقاله نویسی ، کنترل خشم و هزاران کارگاه دیگر که بی شک در درمان به شما کمک بسزایی خواهد کرد شرکت کنید و تجربه ثابت کرده است دانشجویان لیسانس روانشناسی بعد از شرکت در کارگاه های روانشناسی نسبت به علایق خود تجدید نظر کرده اند .اما برنامه های دوره آموزشی روانشناسی و مشاوره بهترین کلینیک روانشناسی انتخاب نو به همین جا ختم نمی شود .

زیرا ما علاوه بر دانشجویان ، تمامی قشر جامعه را در نظر گرفته ایم و کارگاه های روانشناسی عمومی را طوری طراحی کرده ایم که بر حسب نیاز جامعه بتوانیم اطلاع رسانی کنیم و با آموزش ، مهارت های سالم را جایگزین رفتارهای نادرست کنیم.

مدرسان ما در هر حیطه ای که به صورت تخصصی کارگاه برگزار می کنند تجربه ی سال ها تحقیق و پژوهش را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند زیرا اعتقاد مدیریت مرکز مشاوره انتخاب نو بر این است که داشتن جامعه ای سالم نیازمند خانواده ای سالم است و داشتن خانواده ی سالم نیازمند آگاهی و سلامت روان سالم است.

در رابطه با تورهای روانشناسی که برگزار می شود می توان گفت با یک برنامه ریزی دقیق با هدفی مشخص در چند  بعد تورهای روانشناسی را داریم به طور مثال در رابطه با افسردگی ، استرس ، وسواس و .. که در تمامی تورها دکترهای روانشناسی نیز حضور دارند .

در رابطه با کارورزی مشاوره و کارورزی روانشناسی نیز از بهترین کادر آموزشی که به مدت 1 سال در ابعاد مختلف کارگاه و دوره برگزار میشود .توجه داشته باشید کارگاه های روانشناسی یا کارورزی های روانشناسی در محیط هایی که مجوز دارند برگزار شوند و از نظر محورهای موضوعی و ساعات ، روزهای کارگاه کاملا  مطمئن شوید زیرا گاهی کارگاه هایی برگزار می شود که بعد از برگزاری هیچ یک از محورهای موضوعی و راه های درمانی که گفته شده است را آموزش نداده اند .

در زمینه های همایش های رایگان :

برگزاری همایش های روانشناسی با کارگاه ها کمی متفاوت است به این صورت که در کارگاه ها تعداد محدود است موضوع کاملا مشخص است و افراد به صورت تخصصی در آن حضور پیدا می کنند اما در همایش ها ممکن است با در هر رده ی سنی و سوادی در آن شرکت کنند و یک موضوع اعلام می شود که گفت و گو حول و حوش آن می چرخد که اصولا افراد می توانند در پایان همایش سوالات خود را مطرح کنند .