خدمات روانشناسی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو به صورت بسیار تخصصی توسط بهترین روانشناسان انجام میگیرد. این کلینیک روانشناسی تلاش نموده تا با جمع آوری بهترین ها در یک مکان مناسب این امکان را برای مراجعین خود فراهم کنند تا از بهترین خدمات روانشناسی استفاده کنند. مرکز مشاوره انتخاب نوفضایی مناسب برای ارائه خدمات روانشناسی مختلف نموده که در این مطلب سعی بر آن داریم کاربرد چندی از این خدمات روانشناسی که در این مرکز ارائه می گردد را توضیح دهیم:

-        روانشناس کودک : والدینی که دچار مشکلاتی با کودکان خود هستند و یا کودکانشان از اختلالات روانی رنج می برند نیاز دارند از مشاوره کودک استفاده نمایند ، مشاور کودک نه تنها بر انجام فعالیت های درمانی بر کودکان مبادرت می کند بلکه به آموش والدین نیز می پردازد تا آنها بتوانند با درک بهتر از شرایط کودک و احساسات او به درمان کودک یاری رسانند.

-      مشاوره پیش از ازدواج : انتخاب همسر مناسب دغدغه همه افراد است ، کلینیک روانشناسی انتخاب نو برای کسانی که تصمیم به ازدواج با یکدیگر دارند برنامه ای مناسب تدارک دیده است. شرکت در جلسات مشاوره با بهترین روانشناسان ، انجام تست های روانشناسی ازدواج و برگزاری کارگاه های روانشناسی از برنامه های  مرکز مشاوره عروسی می باشد که افراد میتوانند با گذراندن آن به موفقیت آمیز بودن انتخاب خود امیدوار گردند.


-        روانشناس خانواده : حل اختلافات خانوادگی و بحران های خانواده در بهترین کلینیک روانشناسی با کمک مشاوره خانواده امروزه کاری بسیار سهل و آسان است . متخصص روانشناس خانواده در کنار حل مشکلات بین افراد به آنها تکنیک هایی را آموزش می دهد تا با کمک آن افراد بتوانند در موقعیت های دیگر زندگی نیز از آن استفاده کنند.

-        درمان اختلالات روانی : دارو درمانی توسط روانپزشک برای درمان اختلالات روانی تنها انتخاب افراد نمی باشد ، مشاور روانشناس در کلینیک های روانشناسی تلاش می کنند تا به کمک شیوه های تخصصی روان درمانی به درمان اختلالات روانی افراد همچون:افسردگی ، وسواس ، استرس و اضطراب پرداخته و چنانچه شرایط مراجع را در حالت حاد تشخیص دهند بعد از آن از کمک یک دکتر روانپزشک استفاده کنند ، زیرا بسیاری ازاختلالات روانی با شیوه درمانی مناسب روانشناسی قابل حل هستند و نیازی نیست تا افراد با توجه به عوارضی که ممکن است درمان های دارویی برای آنها داشته باشد رو به رو شوند.

-        مشاوره فردی : همراهی و حمایت یک روانشناس خوب امروزه در بین افراد جامعه بسیار رواج دارد ، کمک گرفتن از یک دکتر روانشناس برای موقعیت های مختلف و انتخاب های مناسب چه در حیطه ازدواج و چه مسائلی مانند تحصیل و انتخاب شغل می تواند بسیار انتخاب هوشمندانه ای باشد. استفاده از یک متخصص برای پیش برد اهداف همواره در زندگی بسیار تاثیر گذار می باشد.