کلینیک مشاوره روانشناسی معمولا از چندین دکتر روانشناس ، روانکاو ، روانپزشک و.... در حیطه های درمانی مختلف برای ارائه خدمات روانشناسی استفاده می کند. معمولا در کلینیک روانشناسی خوب و با تجربه کارگاه های روانشناسی زیر نظر بهترین اساتید و روانشناسان نیز بر گزار می شود که برای هر دوره مدرک معتبر صادر می گردد. در این مقاله تلاش می کنیم تا کاربردهای مختلفی از خدمات خوب روانشناسی را که همه افراد از آن اطلاع ندارند بیان کنیم .

-        مشاوره شغلی : انتخاب شغل مناسب و هماهنگ با علاقه و استعداد افراد که درآمد مناسبی هم داشته باشد همواره یکی از دغدغه های اصلی افراد بوده مشاور شغلی به افراد کمک می کند تا با استفاده از شیوه های مختلف مهارت ها و استعداد خود را کشف نمایند.

-         مشاوره نوجوان: نوجوانی یکی از دوره های حساس و پر تنش برای نوجوانان و خانواده های آن ها می باشد. در این دوره احتمال تغییرات روحی و روانی بسیار زیاد است و افراد با کمک یک روانشناس نوجوان خوب می توانند از بسیاری آسیب هایی که فرزندانشان را در این دوره سنی احاطه کرده حفض نمایند.

-        مشاوره طلاق : اکثر افراد معمولا تنها برای حل بحران های خانوادگی به مشاور مراجعه می کنند، طلاق برنامه ای بسیار حساس و نیازمند آگاهی فراوان است . روانشناس طلاق این آگاهی را می توانند به افراد بدهند تا پس از طلاق دچار چه مشکلاتی می شوند و آیا برای بحران هایی که پس از این اتفاق ایجاد می شود آماده هستند یا نه .

-        مشاوره ازدواج: ازدواج همواره دغدغه های خاص خود را دارد بسیاری از جوانانی که تصمیم به ازدواج می گیرند درباره این تصمیم مهم زندگی جدا از زندگی والدین و نزدیکانشان نمای دیگر از زندگی مشترک ندارند. روانشناس ازدواج آموزش مناسبی برای داشتن یک زندگی مناسب به افراد ارائه می کند تا بتوانند با بحران های زندگی مقابله کنند.


-        کارگاه روانشناسی : آموزش روانشناسی برای بسیاری از افراد که تمایل دارند در حیطه های مختلف اطلاعات کسب کنند و در زندگی خود از آن استفاده کنند بسیار کاربرد دارد بسیاری از افراد این تصور را دارند که این دوره های روانشناسی تنها برای کسانی که در رشته روانشناسی فعالیت دارند می باشد این درحالی است که بسیاری از مشاوران روانشناس مراجعین خود را برای شرکت در دوره های آموزش روانشناسی ازدواج یا کارگاه تحلیل رفتار متقابل که برای شناخت بهتر افراد از خود و محیط می باشد تشویق می نمایند.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو با فراهم کردن محیطی مناسب مجموعه ای از بهترین روانشناسان را گرد آوری نموده تا بهترین خدمات مشاوره را در دسترس علاقمندان قرار دهد.