مرکز روانشناسی انتخاب نو یکی از بهترین مراکز مشاوره شمال تهران می باشد که در زمینه روانشناسی و مشاوره بسیار تخصصی عمل می نماید. این مرکز مشاوره با همت اساتید مجرب روانشناسی ، آقای دکتر محمد رضا تابع جماعت و خانم دکتر نسرین باقری از سال 1395 فعال گردیده و خیلی زود به دلیل توانایی بالا در ارائه خدمات روانشناسی توانست نام خود را جزء بهترین کلینیک های روانشناسی شمال تهران ثبت نماید و رضایت مراجعین خود را در بر داشته باشد.
ویژگی های یک مرکز مشاور خوب چیست ؟
-         محلی مناسب و فضایی آرام : بهترین مرکز روانشناسی باید دارای فضای کافی و محیطی آرام برای مراجعین باشد تا افراد در زمان صحبت با مشار خوب اجساس آرامش و امنیت نمایند.
-         اطلاع رسانی مناسب درباره دکتر های فعال : یک کلینیک روانشناسی خوب باید دارای منابع اطلاعاتی خوبی همچون سایت مرکز مشاوره و اطلاع رسانی مناسب از طریق شبکه های اجتماعی باشد تا افراد بتوانند به راحتی از اطلاعات متخصصین روانشناس فعال در آن مرکز ، آگاه شوند.
-         وقت دهی مناسب : گرفتن وقت مشاوره از مرکز روانشناسی خوب تهران همواره یکی از دغدغه های افراد می باشد . مراکز مشاوره خوب با برنامه ریزی دقیق می توانند این مسئله را برای مراجعین خود آسان کرده و با مدیریت دقیق این امر را آسان نمایند.
-        هزینه مشاوره : برسی قیمت مشاوره در تهران امری ساده نمی باشد زیرا در بسیاری از کلینیک های مشاوره رعات ویزیت روانشناس بر اساس اصول نظام روانشناسی انجام نمی گیرد . اما افراد با مراجعه به یک مرکزمشاوره معتبر که زیر نظارت دقیق سازمان نظام روانشناسی می باشد می توانند هزینه مشاور را بر اساس مدت زمان مشاوره مورد برسی قرار دهند.
-         همراهی دکتر روانشناس : در بهترین مرکز مشاوره ، مدیریت مجموعه برسی دقیقی بر مراجعین و خدماتی که مشاور روانشناس در آن مرکز ارائه می دهد ، می دارد و همواره همراهی روانشناس را با مراجع مورد ارزیابی قرار می دهد.

مشاوره خانواده در مرکز مشاوره چگونه عمل می کند ؟
متخصصین روانشناس خانواده برای آن که خدمات روانشناسی خانواده به شکل بهتری ارائه گردد آن را به بخش های مختلف تقسیم بندی نموده اند تا افراد بتوانند بر اساس نیاز خود یکی از بهترین روانشناسان را انتخاب نمایند و ازخدمات مشاوره مناسب ، استفاده نمایند:
-        مشاوره پیش از ازدواج : در این نوع مشاوره افرادی که تصمیم به ازدواج و شروع زندگی مشترک دارند می توانند با مصاحبه و انجام تست های روانشناسی پیش از ازدواج به نگرانی خود نسبت به مشکلات بعدی خاتمه داده و با آگاهی و اطلاع از ویژگی های شخصیتی تصمیم به ازدواج گرفته و درباره میزان شباهت خود با شریک زندگی ، مطمئن شوند.
-         مشاوره ازدواج : مشاوره ازدواج خوب به افراد کمک می کند تا در زندگی مشترک به مسائل جدی به وجود آمده رسیدگی کنند و خود را برای بحران ها و تکانش های زندگی مشترک آماده سازند. روانشناس ازدواج در مصاحبه با زوجین در جلسات فردی و دو نفره به برسی موضوعات زیر می پردازد:
  اختلالات روانی در زوجین
  روابط جنسی بین زوجین
  تاثیر پذیری زوجین از خانواده و دوستان خود
  وجود خیانت در رابطه
-        مشاوره خانواده : برسی خانواده به صورت گروهی و رسیدگی به روابط درونی خانوادگی و تنش های موجود در خانواده به صورت شرکت در جلسات گروهی  می باشد . توجه روانشناس خانواده بیشتر به صورت درمان گروهی می باشد نه مشاوره فردی مگر آن که یکی از اعضاء دچار اختلال روانیخاصی باشد که نیاز به مشاوره فردی تخصصی داشته باشد.
-        مشاوره طلاق : تصمیم گیری درباره طلاق هرگز کاری ساده ای نیست و زوجینی که تصمیم به طلاق از یکدیگر دارند باید این تصمیم خود را از جنبه های مختلف مورد برسی قرار دهند . مشاور طلاق می تواند همراه مناسبی برای افراد باشد تا زوجین در تصمیم خود به شکل هیجانی عمل نکرده و آن را از زاویه های مختلف مورد برسی قرار دهند.
خدمات ویژه بهترین مرکز مشاوره برای مشاوره خوب خانواده چیست ؟
مشاوره خانواده تلفنی : در مواردی دیده می شود افراد به دلایل گوناگون همچون نداشتن وقت و یا دور بودن از کلینیک روانشناسی خوب نمی توانند به صورت حضوری مراجعه کنند و از مشاوره خانواده حضوری استفاده کنند، به همین دلیل بیشتر تمایل به استفاده از مشاوره تلفنی و مشاوره اینترنتی خانواده ، نشان می دهند تا درباره مشکلات خود با یک دکتر روانشناس خانواده ارتباط بر قرار نمایند.