مشاوره خوب به مشاوره ای گفته می شود که در آن مراجع احساس امنیت و آرامش داشته باشد. در کلینیک روانشناسی ، مشاور به حفظ اسرار مراجع بسیار اهمیت می دهد. یک مرکز مشاوره خوب نیاز به مدیریتی قوی و نظم بسیار زیادی دارد. نظم در جلسات روانشناسی و زمان مراجعه مراجعین بسیار با اهمیت است.مشاور خوب مشاوری است که در زمان مشاوره بتواند احساس صمیمیت را در مراجع تشدید کند. هر چقدر که مراجعین بتواند احساس نزدیکی بیشتری با روانشناس خود داشته باشند ، متخصص روانشناس بیشتر می تواند به علت مشکلات آنها در لایه های ذهنی و روانی شان پی ببرد.

بهترین کلینیک های روانشناسی در حوضه های مختلف یبهترین خدمات روانشناسی را ارائه می دهند که نمونه هایی از آنها را در این مطلب عنوان می کنیم:

-        سکس تراپی : یکی از مهمترین مسائل در زندگی مشترک روابط جنسی می باشد. مشکلاتی همچون، سردی و بی تمایلی در روابط جنسی ، اختلالات جنسی، تمایلات غیر متعارف جنسی و... حتما نیاز به مراجعه به مشاور سکس تراپی دارد.

-        مشاوره کودک : اختلالات کودکان ، همچون اختلال یادگیری ، بیش فعالی ، حافظه و... می باشد.روانشناس کودک با توجه به نیاز کودکان با کمک بازی درمانی به آنها کمک می کند و خانواده ها را با آموزشهای برقراری ارتباط با کودکان یاری می دهند.

-        مشاوره خانواده : یکی از پر طرفدار ترین نوع روانشناس در یک کلینیک خوب روانشناسی ، مشاور خانواده می باشد. گذشتن از بحران های زندگی به تنهایی می تواند مشکلات زیادی برای افراد به بار آورد، دکتر روانشناس خانواده می تواند با آموزش به موقع به افراد از بروز مشکلات جلوگیری کند.


-        مشاوره پیش از ازدواج : انتخاب خوب و آگاهانه همیشه یکی از مهمترین تصمیمات افراد برای آغاز یک زندگی مشترک می باشد. کمک گرفتن از یک مشاور پیش از ازدواج می تواند انتخاب خوبی باشد. مشاور قبل از ازدواج با کمک تست های روانشناسی و تفسیر آن تست ها به افراد کمک می کند تا به میزان شباهتهای رفتاری و اخلاقی با فرد مورد نظر خود پی ببرند.

-        مشاور استرس و مشاور افسردگی : کمک گرفتن از یک درمانگر خوب در مواجه شدن با مشکلات و اختلالاتی همچون استرس و افسردی در زندگی بسیار با اهمیت می باشد، در کلینیک های روانشناسی خوب ، دکتر مشاور از روشهای متفاوتی برای درمان استرس و افسردگی استفاده می کنند.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو که یکی از بهترین کلینیک های روانشناسی شمال شرق می باشد، انواع خدمات روانشناسی را برای کمک به مراجعین فراهم نموده تا افراد از بهترین ها استفاده کنند.