مراکز مشاوره روانشناسی و روانپزشکی طیف وسیعی از خدمات تشخیصی، درمان، آموزش و مشاوره را برای کمک به افراد در زمینه مسائل روانشناختی که ممکن است با آن ها روبرو شوند، ارائه می دهد. برخی از روانشناسان مراکز روانشناسی و روانپزشکی با انواع مختلف اختلالات روبرو هستند و طیف وسیعی از خدمات را برای آن ها ارائه می دهند و مشاوره تخصصی توسط متخصص روانشناسی ارائه می شود.

برخی از خدماتی که در کلینیک مشاوره انتخاب نو توسط بهترین مشاور، مشاوره تخصصی داده می شود:

روانکاوی

فرایند روانکاوی توسط بهترین روانکاو در مرکز مشاوره قابل اجرا است. روانکاوی شامل آشکار سازی احساسات و خاطرات واپس زده شده و همچنین آشکارسازی دقیق معانی پنهان مطالب بیان شده است.


مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج

دکتر مشاوره در کلینیک مشاوره تلاش دارد با خانواده به عنوان یک سیستم کار کند. مشاوره خانواده به طور معمول شامل ملاقات با کل خانواده یا اعضای مختلف خانواده می شود (به عنوان مثال جلسات با والدین یا خواهر و برادر).مشاور خانواده اغلب توصیه می شود برای خانواده های با کودکان یا نوجوانانی که مشکلات روانی را تشخیص داده اند ،تشکیل شود. علاوه بر این روانشناس کودک و روانشناس نوجوان در مرکز مشاوره و روانشناسی نیز همکاری لازم را در این زمینه خواهند داشت. مشاوره ازدواج در مرکز مشاوره انتخاب نو توسط دکتر روانشناس برای تعارضات خانوادگی و روشن سازی و ارائه راه حل برای آن ها نظیر تربیت کودک و ...  می تواند مفید باشد.

زوج درمانی

زوج درمانی در کلینیک مشاوره و روانشناسی برای بهتر شدن تعامل بین دو نفر که دارای تعارضاتی در زمینه ی روحی ، جنسی ، اقتصادی ، اجتماعی و... هستند؛ کمک می کند. متخصص روانشناسی می تواند الگو های غیر انطباقی  رفتار را در آن ها رفع یا اصلاح کند.

 تست ها و پرسشنامه های روانشناختی

تست روانشناختی بخشی از ارزیابی و تشخیص روانشناختی است. این ممکن است بخشی از یک فرایند تشخیص و درمان باشد. دکتر روان شناس در مدیریت و تفسیر آزمون های روانشناختی برای طیف وسیعی از مسائل آموزش دیده است.

مراکز روانشناسی و روانپزشکی در تشخیص و درمان بسیاری از اختلالات مانند

اختلال افسردگی

اختلالات اضطرابی

اختلال وسواسی جبری و اختلالات مرتبط

و همچنین مدیریت خشم و استرس و ... نقش دارند.