مشاور روانشناس معمولا به برگزاری کارگاه های روانشناسیبرای آموزش دست جمعی افراد در موضوعات مختلف روانشناسی در کلینیک روانشناسی می پردازند. برای شرکت در این دوره های روانشناسی نیازی نیست که حتما افراد دانش روانشناسی زیادی داشته باشند این آموزش های روانشناسی به افراد کمک می کند تا با آمادگی با مشکلات زندگی مواجه شوند.

کلینیک انتخاب نو با توجه به این نیاز افراد سعی در ارائه بهترین کارگاه های روانشناسی زیر نظر بهترین اساتید و بهترین مشاوران کرده است، از نمونه کارگاه های روانشناسی خوب که در مرکز مشاوره انتخاب نو برگزار می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کارگاه روانشناسی تحلیل رفتار متقابل : این کارگاه یکی ازبهترین دوره های روانشناسی می باشد که به افراد کمک می کند تا درک مناسبی از افراد و احساسات آنها داشته باشند، کارگاه روانشناسی TA می تواند افراد را در محیط اجتماع و اعمالی که افراد در مقابل واکنش های مختلف بروز می دهند کار آمد کند.

کارگاه زبان بدن : این کارگاه یکی از پر کاربرد ترین دوره های روانشناسی می باشد که به کمک آن افراد می توانند احساساتی را که توسط رفتار خود بروز می دهند را کنترل نمایند و همچنین از واکنش های بدنی دیگران نسبت به احساسات آنها آگاه شوند. این دوره روانشناسی در محیط های کاری و محیط های اجتماعی کاربرد فراوانی دارد و بسیاری از برند های معروف برای کارمندان خود درخواست ایندوره های روانشناسی را دارند تا بتوانند تاثیرات روانی خوبی از طریق رفتار کارمندانشناس بر افراد بگذارند.

کارگاه نشانه شناسی : نشانه شناسی به بیان نشانه های اختلالت روانی می پردازد، این آموزش روانشناسی برای متخصصین و افرادی که در پست های مدیریتی قرار دارند بسیار کارآمد است. این حقیقتی غیر قابل انکار است که بسیاری از افرادی که دچار اختلالات روانی هستند خود از آن آگاهی ندارند و با این مشکلات بسیاری از اطرافیان خود را نیز دچار مشکل می نمایند.

کارگاه REBT : این کارگاه به علل بروز اختلالات روانی و روشهای درمان آن می پردازد، شرکت در این کارگاه معمولا به دانشجویان روانشناسی و کسانی که علاقه زیادی به مباحث روانشناسی دارند توصیه می شود، معمولا دریافت علت اختلال روانی به گذشته افراد و آسیب هایی که دیده اند بر می گردد و با دریافت آن روانشناس خوب می تواند از مناسب ترین شیوه درمانی استفاده کند.

روانشناس ، مشاور و تمامی کسانی که درمانگر روانشناسی هستند مجبور به گذراندن بهترین دوره های روانشناسی هستند و چنانچه برای گذراندن این کارگاه ها از متخصص روانشناس استفاده نمایند بهترین تاثیر را در حیطه کاری خود ملاحضه می کنند.