مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی انتخاب نو با بهترین تیم روانشناسی و مشاوره سالهاست تلاش می کند تا تمامی شاخه های روانشناسی را در این مرکز مشاوره پوشش دهد. مرکز مشاوره انتخاب نو در زمینه های مختلفی همچون :

مشاوره کودک و حل مشکلات رفتاری آن ها به چه صورتی است ؟ حل مشکلات رفتاری و درمان اختلالات روانی توسط بهترین روانشناس کودک از طریق شیوه های بازی درمانی و درمان های روان شناسی در مرکز مشاوره انتخاب نو به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد.

مشاوره پیش از ازدواج : توجه به ویژگی های شخصیتی و رفتاری افراد در جلسات مشاوره با کمک تست های روانشناسی پیش از ازدواج از فعالیت های حرفه در این کلینیک روانشناسی خوب می باشد که می تواند به ازدواج موفق جوانان با کمک مشاور روانشناس بی انجامد.

مشاوره ازدواج : زندگی مشترک مملو از اختلافات و پیچیدگی های رفتاری و اخلاقی است . کلینیک های روانشناسی برای یاری زوجین در زمینه های حل اختلافات و مشاوره سکس تراپی و همچنین آموزش مناسب برای حل مشکلات زندگی ، سعی در ارائه بهترین خدمات مشاوره ازدواج دارند.

مشاوره خانواده : اختلالات رفتاری و اخلاقی در بسیاری از خانواده ها ، خانواده را تبدیل به مکانی پر از تنش نموده ، روانشناس خانواده درکلینیک مشاوره انتخاب نو اقدام به برگزاری جلسات مشاوره گروهی و فردی برای یافتن یک راه ارتباطی مناسب در بین خانواده و حل مشکلات آنها می نماید.


مشاوره شغلی : درآمد و شغل مناسب از دیر باز یکی از مسائل مهم زندگی ، هر فرد را تشکیل می دهد . مرکز روانشناسی انتخاب نو با بهترین مشاورنه تنها در انتخاب شغلی مناسب مبتنی بر استعداد و علاقه به فرد کمک می کند بلکه برای بهینه سازی شغلی و انتخاب افراد مناسب برای موقعیت های خاص شغلی به کمک مدیران و صاحبان صنایع شتافته و در این راه آنها را یاری می نماید .

مشاوره بالینی : اختلالات روانی نیاز به درمان تخصصی توسط دکتر روانشناس دارد. روانشناس بالینی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو از درمان های شناختی ، رفتاری ، cbt و دیگر روشهای متناسب با شرایط روحی افراد استفاده می کنند. از نمونه اختلالات روانی که نیاز می باشد به مشاور بالینی مراجعه شود می توان برای درمان افسردگی ، درمان استرس و درمان وسواس اشاره نمود. مرکز مشاوره انتخاب نوتلاش نموده تا تمامی شیوه های درمانی را در این مرکز مشاوره خوب ، پوشش دهد تا افراد برای درمان مناسب سرگردان نگردند.

انتخاب نو بهترین انتخاب شما