دکتر روانشناس وظیفه بسیار مهمی در حیطه مشاوره وروانشناسی برای کسانی که به بهترین مرکز مشاوره مراجعه می نمایند دارند. وقتی افراد تصمیم به مراجعه به کلینیک روانشناسی می گیرند معمولا اطلاعات زیادی درباره روانشناس مشاوره و سیستم درمانی آن ندارند ، معمولا یک کلینیک روانشناسی خوب اطلاعات موجود در مرکز روانشناسی را از طریق سایت مرکز مشاوره یا مشاوره تلفنی به مراجعین ارائه می دهد.


در مراکز مشاوره معمولا مشاورین مختلفی در حیطه درمان روانشناسی فعالیت می کنند و در کنار آنها دکتر روانسنج و روانپزشک نیز قرار دارد. در این مطلب سعی بر آن داریم تا درباره بخشهایی از خدمات کلینیک روانشناسی انتخاب نو اطلاعاتی ارائه دهیم:

-        روانشناس خانواده : روانشناس خانواده معمولا به حل بحران های خانوادگی و مشکلات موجود در زندگی آنها توجه می نماید. روابط بین فردی در یک خانواده موفق بسیار با اهمیت می باشد و استفاده از مشاور خانواده برای رسیدن به این موفقیت بسیار با اهمیت است.

-       روانشناس کودک: اکثر خانواده ها برای درک مشکلات کودکان و بر طرف نمودن آن نیاز به مشاوره کودک دارند . همراهی یک مشاور کودک همواره به افراد کمک می کند تا آسیب هایی که خود در زندگی با آن رو به رو شده اند را در زندگی فرزندانشان شاهد نباشند.

-        روانشناس استرس و اضطراب : کسانی که از بیماری استرس رنج می برند، معمولا به تنهایی توانایی حل این مشکل را ندارند و همراهی یک روانشناس خوب برای درمان استرس می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای این افراد باشد، مشاوره استرس راه های کاهش استرس و حل مشکلاتی که افراد را دچار استرس می نماید را به آنها آموزش می دهد.


-        روانشناس پیش از ازدواج : نگرانی برای آینده و انتخاب صحیح زوج مناسب با کمک گرفتن از یک مشاور ازدواج قابل حل می باشد ، مشاور پیش از ازدواج با مصاحبه و انجام تست های روانشناسی می تواند میزان تشابه روحی و سبک زندگی در افراد را مورد برسی قرار داده و نظر کارشناسی خود را ارائه دهد.

-        روانشناس افسردگی : مشکلات زندگی و فشار های کاری معمولا افرادی که از قوای ذهنی بالایی برخوردار نیستند را دچار انواع اختلالات و بیماری های روحی می نماید. یکی از شایع ترین مشکلات در بین افراد جامعه افسردگی می باشد . درمان افسردگی همواره با مراجعه به دکتر روانشناس و گاها دکتر روانپزشک قابل حل می باشد.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو از بهترین کلینیک های روانشناسی شمال تهران می باشد که با تمام توان خود سعی در رضایت مراجعین و ارائه خدمات شایسته و خوب به کسانی که به این کلینیک مشاوره مراجعه می کنند، دارد.