افراد برای مشکلات خود همیشه به دنبال بهترین روانشناسان و مشاوران می گردند، مراجعه به کلینیک های روانشناسی هر روز بیشتر شده و فرهنگ استفاده از مشاورکم کم جای خود را در میان مردم پیدا می کنند.
یک کلینیک مشاوره خوب ویژگی های خاصی دارد، که نمونه های از آن را عنوان می کنیم:
- سطح بالای تحصیلات و تجربه روانشناسان فعال در کلینیک روانشناسی همواره مورد توجه مراجعین بوده است.
- نوع برخورد و رفتار حرفه ای از ویژگی های مهم در یک دکتر روانشناس می باشد، که بنا بر تجریبات روانشناسان حرفه ای بسیار صحیح تر می باشد.
- زمانبندی مناسب در جلسات مشاوره و برخورد صحیح پرسنل در یک مرکز روانشناسی حرفه ای بسیار با اهمیت می باشد.
- حفظ آرامش مراجعین نکته بسیار با اهمیتی می باشد که در یک مرکز مشاوره با چیدمان حرفه ای و رعایت نکات روانشناسی در معماری کلینیک روانشناسی خوب قطعا رعایت می شود.
- رعایت حقوق مراجعین و توجه به مناسب بودن هزینه مراجعین ، به گونه ای که افراد در طبقات متفاوت جامعه بتوانند از آن استفاده کنند همواره مورد توجه کلینیک های روانشناسی بوده است.
- در کلینیک های روانشناسی شمال تهران معمولا مشاوران مختلفی در بخش های مختلف حضور دارند که افراد بر اساس نیاز افراد به آنها ارجاع داده می شوند و تخصصی بودن دکتر روانشناس همواره مورد توجه قرار دارد.
- انجام انواع تست های روانشناسی با روانسنج متخصص یکی از خدمات ارزنده در یک مرکز مشاوره خوب می باشد.

باید توجه داشت بسیاری از این نکات برای یک کلینیک روانشناسی وبزرگترین مرکز مشاوره در شمال تهران بسیار با اهمیت بوده و مشاور فعال در این کلینیک ها افرادی حرفه ای می باشند .
با وجود مشترک بودن بسیاری از مباحث در روانشناسی ، تخصص و تجربه در حوضه های مختلف برای یک دکتر مشاور خوب بسیار با اهمیت می باشد.
روانشناس خانواده با وجود تخصصی بودن مباحث مورد برسی خود بر اساس نیاز مراجع ممکن است آنها را به مشاور کودک، مشاور سکس تراپ ، روانشناس استرس یا روانشناس وسواس متخصص معرفی نمایند.
کلینیک مشاوره انتخاب نو با جمع آوری بهترین متخصصین روانشناسی در شمال تهران در محیطی بسیار مناسب سعی در فراهم آوردن تمامی نیاز مراجعین کرده.
درمان استرس ، درمان افسردگی ، درمان وسواس ، درمان ترس ، روانشناسی کودک، روانکاوی و بسیاری دیگر از خدمات حرفه ای در کلینیک انتخاب نو برای مراجعین فراهم شده است.
برای داشتن یک مشاور حرفه ای در کنار خود توجه به رعایت تمامی این نکات بسیار با اهمیت می باشد. افرادی که به کلینیک های روانشناسی مراجعه می کنند لزوما دچار بیماری روحی با بیماری روانی نمی باشند اما افرادی هستند که لایق بهترین کمک ها از بهترین روانشناسان هستند.