در زمینه ی شناسایی روانشناس خوب و بهترین مرکز مشاوره در مقالات قبلی با عنوان دکتر روانشناس خوب و بهترین مشاور روانشناس شما را با تکنیک ها و روند کاری مشاور روانشناس آشنا کردیم.

حال قصد داریم به ادامه ی شناخت دنیای زبان و مردان از نگاه بهترین دکتر روانشناس بپردازیم :

یکی از موضوعات مهم در شکل گیری بسیاری از باورهای غلط و اشتباه در مردان آموزش های گذشته است البته بی شک در روزگار فعلی بسیاری از این آموزش های غلط متوقف و در بسیاری از فرهنگ ها کاملا از بین رفته است اما متاسفانه بسیار کم است.

از بدو تولد والدین نوزاد پسر را قوی تر ، هوشیار تر و محکم تر می انگارندو نوزاد دختر را کوچک تر ، زیبا تر و لطیف تر توصیف می کنند. اما طبق گزارش های بیمارستانی هیچ گونه تفاوتی بین این دو گروه نمی توان قائل بود.

و به مرور زمان توقع بیشتری از نوزاد پسر و داشتن احساس مسئولیت در او شکل می دهند و از فرزند پسر خواستار استقلال بیشتری هستند و اما در مقابل آزادی دختران محدودتر است.و به صورت ناخودآگاه با رفتارهایی کلیشه ای دنیای کودک دختر را محدود تر می کنند

می توان گفت ما با باورهای غلط دنیای محدودی را چه برای فرزند پسر و چه فرزند دختر می سازیم که به واسطه ی جنسیت پای بند مسائل اشتباهی می شوند به طور مثال تشویق های کلامی والدین برای گریه نکردن و یا ابراز نکردن احساسات از سمت پسر و بروز احساسات در دختران عادی است و نشانه ی ضعف است ، آیا می دانید با این جملات چه بر سر کودکان خود می آورید ؟

این افکار باعث می شود مردان نه تنها احساس غم و ناراحتی خود را ابراز نکنند و این ابراز نکردن از لحاظ روانی و جسمانی به آنان آسیب می زند بلکه احساسات سالم نظیر عشق ، دوست داشتن و ابراز نیازها را نیز سرکوب کنند.


با توجه به آخرین آمارهای مراکز مشاوره تهران و بهترین روانشناس تهران مشکل عمده ی افرادی که از زندگی مشترکشان شکایت دارند وقتی به صورت فردی توسط دکتر روانشناس خوب مورد درمان قرار می گیرند بیشتر مشکلاتشان ریشه در کودکی و رفتارهای غلطی است که از والدن به ارث برده اند.

مورد دیگری که از جانب مراکز مشاوره در تهران و مشاوره روانشناسی تاثیر آن را برانگیزه های جنسی بسیار جدی دانسته اند تلویزیون است.

به طور مثال شخصیت های مذکر در قالب افرادی جاه طلب ، ماجراجو ، قدرتمند و نجات دهنده هستند و این در حالی است که شخصیت های مونث اغلب در نقش های قابل حمایت و ضعیف ظاهر می شوند و بسیاری از داستان ها مغلوب شده اند و انتظار نجات از سمت جنس مذکر را دارند.

حال تصور کنید کودکی که در آینده قرار است مرد یا بانویی شود با دقت در حال نگاه کردن است و بی شک در ذهنش از خودش و آینده اش هم همان چیزی را ترسیم می کند که در تلویزیون در حال پخش است و اگر دقت کرده باشید قهرمان های مورد علاقه ی کودکان بتمن ، زوزو ، لون رانگر است این گونه برنامه ها هرگز همسری را نشان نمی دهدبلکه صمیمیت و برد و معنای قدرت را در داشتن یک اسب ، وردست و یا وسیله ی خیالی ترسیم می کنند اما هیچ خبری از یک همدم و همسر نیست.

بی شک شما در هر مرحله ای نیاز دارید چه برای کودک و چه برای روان خوب یک زندگی مشترک به یک مرکز مشاوره خوب و یا دکتر مشاوره مراجعه کنید تا بتوانید نکات ریز زندگی خود را در راه درست به سرانجام برسانید

می توانیم ادعا کنیم یکی از بهترین مرکز مشاوره ایران و کلینیک روانشناسی خوب در تهران محسوب می شویم زیرا در تمامی زمینه های روانشناسی به صورت تخصصی به شما عزیزان آماده ارائه خدمات می باشد

حال به چند مورد می پردازیم که مردان به آن روش آموزش دیده اند اما انتظار ما از آنان متفاوت است.

1.  مردان اصولا تدافعی و مظنون هستند در قالب آموزشو پنهان کردن احساسات حال انتظار زنان از آنان : احساسی و عاطفی باز و خوش بین باشند

2.  افرادی رقابتی ، مستقل و کنترل گر اما انتظار زنان مردی همراه و همکار باشند نه رقابتی و داشتن همسری همربان که روابط مساوی و متقابلی را با هم تجربه کنند.


مرکز مشاوره انتخاب نو