امروزه با توجه به تنوع بافت جامعه و ارتباط آن با کشورهای جهان هر جامعه ای بر اساس فرهنگ خود نیاز به مشاوره وروانشناسی دارد. اما بسیاری از افراد با بی توجهی به این نیاز اساسی تمایل دارند مشکلات و مسائل خود را به تنهایی حل کنند در حالیکه در بسیاری از موارد این بی توجهی نتایج جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت به عنوان مثال امروزه در زمینه ازدواج اگر افراد به صورت کورکورانه تصمیم بگیرند و با کسی مشورت نکنند امکان شکست در این رابطه زیاد خواهد بود . مشاوران و روان شناسان وظیفه دارند شما را به نحو احسن در مسائل و مشکلات زندگی راهنمایی کنند تا بتوانید یک زندگی سالم و شاد را تجربه کنید.

کلینیک روانشناسی انتخاب نو در زمینه مشاوره و روانشناسی خدمات بسیاری ارائه می کند از جمله این خدمات عبارتند از: مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره زناشویی ، مشاوره بالینی ، مشاوره جنسی و سکس تراپی ، مشاوره فردی ، مشاوره شغلی ،مشاوره تحصیلی ، مشاوره خیانت ، مشاوره طلاق ، مشاوره کودک ، مشاوره نوجوان ، مشاوره تلفنی ، نوروفیدبک ، بایوفیدبک ، کارگاه آموزشی ، کارگاه روانشناسی ، تور روانشناسی و...

خدمات بالینی

می توان گفت مسائل بالینی از جمله مسائل مهمی است که می توان حتی آن را بیماری خاموش نامید و باید به درمان آن توجه شود. در این مرکز ، روانشناسانی حضور دارند که به صورت تخصصی در زمینه مسائل بالینی از جمله درمان وسواس ، درمان افسردگی ، درمان اضطراب ، درمان استرس و... فعالیت می کنند . رواندرمانگر این مرکز تخصصی می تواند با مشاوره فردی و بدون استفاده از دارو به اینگونه از مسائل و مشکلات رسیدگی کند . ناگفته نماند که بعضی از این مسائل بالینی به علت عدم توجه ، طی زمان طولانی به بیماری های خطرناکی تبدیل می شوند که دیگر کاری از دکتر روانشناس بر نمی آید و تنها راه مراجعه به روانپزشک و دارو درمانی می باشد.

کارورزی

یکی از مهمترین خدمات این کلینیک تخصصی، کارورزی است . به این معنا که دانشجویان روانشناسی می توانند به عنوان کارورزدر این مرکز زیر نظر متخصصان روانشناسی مربوطه کارگاه تخصصی و دوره آموزشی بگذرانند و دانش روانشناسی خود را ارتقا بخشند.

ازدواج و خانواده

از جمله مسائل مهم جامعه امروزه می توان به مسائل خانوادگی و ازدواج اشاره کرد . مشاوره در زمینه های پیش از ازدواج ، مشکلات خانوادگی و زناشویی و... از خدمات مهم این کلینیک تخصصی مشاوره و کلینیک روانشناسی است . شما می توانید مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده را از ما بخواهید.

در واقع یک مشاور خوب در مرکز تخصصی می تواند با آگاهی از شرایط و مسائل زندگی شما بهترین راه حل و راهکار را به شما نشان دهد .

بهترین کلینیک روانشناسی چه ویژگی دارد؟

مهم ترین مزیت یک کلینیک روانشناسی استفاده از مشاوران و روانشناسان متخصص و کارآزموده و مجرب می باشد . در واقع یک متخصص روانشناسی باید با استفاده از زوش های نوین و دانش پیشرفته و نو به مسائل روانشناختی آگاهی کامل داشته باشد و بهترین راه حل را برگزیند.

مرکز مشاوره انتخاب نو از جمله ی بهترین مرکز مشاوره در تهران است که گروهی از بهترین روانشناسان تهران به طور تخصصی در آن فعالیت دارند و خدمات متنوعی را ارائه می دهند . به امید آنکه این مرکز تخصصی مشاوره بتواند برای شما عزیزان مفید واقع شود.

برای آشنایی بیشتر با این کلینیک تخصصی می توانید ما را در صفحه اصلی انتخاب نو و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام و تلگرام ) دنبال کنید.