آیا می دانید در مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی چه خدماتی ارائه می شود ؟ آیا می دانید یک کلینیک روانشناسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چه مراکزی از جمله بهترین کلینیک روانشناسی محسوب می شود؟

درمرکز مشاوره و روانشناسی خدماتی در زمینه های خانواده ، ازدواج ، کودک و نوجوان ، سکس تراپی ، افسردگی ، اضطراب ، تحصیلی ، برگزاری کارگاه های تخصصی رواشناسی و کارگاه هایی برای عموم ، نوروفیدبک ، بایوفیدبک و... ارائه می شود .

خانواده

کمک به مسائل خانوادگی از جمله مهمترین خدماتی است که در کلینیک روانشناسی ارائه می شود چراکه امروزه بسیاری از مشکلات روزمره افراد ازمشکلات خانوادگی ناشی می شود . بی توجهی به نیازهای مادی و معنوی فرزندان و حتی در مواردی نادیده گرفتن آنها در زندگی می تواند آنها را در معرض آسیب های مخربی قرار دهد.

ازدواج و مسائل زناشویی

مسائل زناشویی از دیگر مسئله های مهمی است که در مرکز مشاوره ارائه می شود .  مسائل زناشویی بسیار گسترده است و شامل مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره های بعد از ازدواج و مشاوره در زمینه ی مسائل ایجاد شده در زندگی است .  امروزه مشکلات زناشویی می تواند جزو مهمترین مسائل زندگی تلقی شود و زوجین نیاز جدی به روانشناس را پس از مدتی در زندگی خود احساس می کنند و در این شرایط دکتر روانشناس موظف است با آگاه کردن زوجین نسبت به مسائل زندگی آنها را بهبود زندگی راهنمایی کند.

کودک و نوجوان

کودکان سرمایه های ما هستند و اگر به این سرمایه های ارزشمند بها داده نشود می تواند اثرات مخربی در آنها بگذارد . ما می توانیم با بی توجهی به آنها استعداد ها و توانایی هایشان را سرکوب کنیم و آینده آنها را به تباهی بکشانیم . کودکان به سادگی در دوران کودکی خود مشکلاتشان را آشکار می کنند تنها کافی است پدران و مادران با هوشیاری تمام به این مشکلات هرچند ناچیز توجه کنند تا در آینده برای آنها دردسر ساز نشود . در این زمینه کلینیک روانشناسی و مشاوره مشاوران مجربی در اختیار خانواده ها می گذارد تا بتوانند با بازی درمانی و مشاوره کودک مسائل کوچک فرزندان دلبندمان را برطرف نماید تا در آینده مشکلات بزرگتری را سبب نشود.

 

سکس تراپی

یکی از مولفه های یک زندگی زناشویی موفق روابط جنسی درست و آگاهانه است . پژوهش های متعددی نشان می دهد که مسائل جنسی از لحاظ اهمیت از جمله مسائل با اهمیت زندگی است. دانش جنسی یعنی مجموعه ای از معلومات ، اطلاعات ، آگاهی و دانش فرد درباره ی جنسیت و موارد جنسی از لحاظ فیزیولوژی ، تولیدمثل و رفتار جنسی فردی. آگاهی و نگرش جنسی از جمله مسائلی است که به صورت مستقیم بر کیفیت زندگی افراد تاثیر گذار است . در مرکز خدمات روانشناسی ، سکس تراپ  می تواند شما را در این موارد آگاه کند و در برطرف کردن مشکلات جنسی کمک کند.

بالینی ، افسردگی ، اضطراب

مسائل بالینی از جمله مسائلی است که عموم افراد با بی توجهی و نادیده گرفتن آنها باعث تبدیل آنها به مشکلات بزرگ روانی می شوند در حالیکه یک روانشناس خوب می تواند با جلسات مشاوره علت اصلی این مسائل را پیدا کرده و به حل آنها بپردازد . در واقع مواردی مثل استرس ، اضطراب ، افسردگی از جمله بیماری های خاموش و خطرناک است که در صورت پیشرفت می تواند در شرایطی به مسئله ای غیرقابل درمان تبدیل شود . در مرکز روانشناسی و مشاوره ، روانشناسان متخصص می تواند با ریشه یابی و حتی نگاهی به کودکی این افراد به درمان آنها کمک کند .

کلینیک انتخاب نو

 کلینیک انتخاب نو از جمله بهترین کلینیک روانشناسی است که در زمینه های مشاوری و روانشناسی خدمات گسترده ای ارائه می کند . این مرکز مشاوره زیر نظرسازمان نظام روانشناسی به طور تخصصی فعالیت می کند و تا کنون کارگاه های متنوع و مفیدی برای عموم برگزار کرده است .

ما در کلینیک خدمات روانشناسی انتخاب نو مفتخریم که می توانیم به کمک مشاورین مجرب و متخصص به زندگی شما خدمت هرچند کوچکی بکنیم و جزء مرکز مشاوره خوب قرار بگیریم.