مرکز روانشناسی

  

مرکز روانشناسی همواره پیشگام در ارائه بهترین وجدیدترین خدمات روانشناسی بوده است . این کلینیک روانشناسی فضایی مناسب برای خدمات روانشناسی خوب فراهم کرده تا مراجعین بتوانند از کمک بهترین روانشناسان و مشاوران بهره مند شوند . در این کلینیک روانشناسی افراد می توانند بر اساس نیاز خود ازمتخصص روانشناس استفاده نمایند . یکی از هوشمندانه ترین عمکلردهای این مرکز مشاوره ارائه خدمات مشاوره در رشته های مختلف توسط روانشناس خانم و روانشناس آقا می باشد. زیرا گاهی افرادی که به این مرکز مشاوره مراجعه می کنند حساسیت خاصی برای استفاده از مشاور خانم و یا مشاور آقا دارند.

مرکز مشاوره انتخاب نو خدمات روانشناسی تخصصی ارائه می دهد . اما بعضی از خدمات این کلینیک روانشناسی خوب بسیار شناخته شده نیست در این مطلب سعی بر آن داریم تا بخشی از خدمات خوب روانشناسی این مرکز را که احتمال دارد افراد از آن اطلاع زیادی نداشته باشند را بیان کنیم.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین : یکی از اقداماتی که کلینیک روانشناسی انتخاب نو برای راحتی مراجعین خود فراهم کرده استفاده از مشاوره تلفنیمی باشد . افراد در هر زمان و هر لحظه می توانند با استفاده از شماره های مشاوره تلفنی این مرکز تماس گرفته و از مشاوره یک روانشناس خوب بهره مند شوند. مشاوره آنلاین در کلینیک روانشناسی انتخاب نو به کسانی که در تهران نیستند هم کمک فراوانی می باشد. مشاوره با واتس آپ و مشاوره با ایمو یکی از فعالیت هایی می باشد که در این مرکز روانشناسی امکان پذیر است. به صورت مثال گاهی افرادی که تصمیم به ازدواج دارند در دو شهر جداگانه زندگی می کنند که استفاده از یک مشاور روانشناس برای آنها غیر ممکن به نظر می باشد. این افراد در این مرکز مشاوره تهران می توانند با برنامه های آنلاین در جلسه روانشناسی شرکت کرده و از راهنمایی های متخصص روانشناس بهره مند شوند.

مرکز روانشناسی


کارگاه های روانشناسی : یکی از نیاز های افراد استفاده ازآموزش روانشناسی در مکانی معتبر می باشد. کارگاه های روانشناسی کلینیک روانشناسی انتخاب نو این امکان را برای عموم مردم فراهم آورده تا از آموزش های روانشناسی استفاده کنند بی آن که نیاز به تحصیلات تخصصی در رشته روانشناسی داشته باشند. دوره های روانشناسی در این مرکز زیر نظر اساتید حرفه ای در حیطه روانشناسی بر گزار می گردد. این کلینیک مشاوره این امکان را دارد تا به کسانی که در این دوره های آموزش روانشناسی شرکت کرده اند مدرک معتبر و قابل استفاده ارائه کند.

بهترین مراکز مشاوره تهران زیر نظر سازمان نظام روانشناسی فعالیت می کنند و تمامی مشاوران خوب آن باید مدرک معتبر داشته باشند. کلینیک روانشناسی انتخاب نو نیز زیر نظر سازمان نظام روانشناسی و تحت مدیریت آقای دکتر محمدرضا تابع جماعت و خانم دکتر نسرین باقری از سال 1395 فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده و توانسته تا به امروز رضایت تمامی مراجعین خود را جلب نموده و خود را به عنوان یکی از بهترین مراکز مشاوره شرق تهران مطرح نماید.