کلینیک روانشناسی در کنار برگزاری جلسات مشاوره و انجام خدمات روانشناسی به برگزاری کارگاه های روانشناسی نیز می پردازد. این دوره های روانشناسی به افراد کمک می کند تا با آموزش مناسب بتوانند در زندگی خود تصمیمات بهتری گرفته و روش زندگی مناسب را زیر نظر یک روانشناس متخصص آموزش ببینند. بسیاری از مشکلاتی که افراد با آن رو به رو می شوند از عدم آگاهی افراد ریشه می گیرد.

کلینیک های روانشناسی خوب تهران از بهترین روانشناسان و اساتید برجسته برای برگزاری این دوره های آموزشی بهره می جویند. این دوره های آموزش روانشناسی به صورت تک جلسه ای یا طی زمان های متفاوتی نسبت به موضوع دوره بر گزار می شود. ایجاد فضای مناسب برای برگزاری این دوره ها از بهترین خدمات یک مرکز مشاوره می باشد. در این مطلب سعی بر آن کردیم تا درباره پر کاربرد ترین دوره های روانشناسی که در بهترین مراکز مشاوره برگزار می شود توضیحاتی ارائه کنیم.

کارگاه تحلیل رفتار متقابل : این کارگاه که با نام کارگاه TA  نیز شناخته می شود یکی از کارگاه های پر کاربرد روانشناسی از نظر بهترین مشاور روانشناس می باشد . این دوره آموزشی برای حل مشکلات احساسی و رفتاری افراد بسیار پر کاربرد است. این کارگاه روانشناسی با مفاهیم ساده و روان به کمک روانشناس خوب و بهترین روانکاو در مرکز مشاوره تخصصی آمده است تا افراد با شرکت در آن بتوانند از بسیاری آموزشهای تخصصی روانشناسی استفاده کنند. در این کارگاه ها روانشناس از مفاهیم کودک ، والد ، بالغ برای بررسی تیپ های شخصیتی و بیان ساده روابط افراد با یکدیگر در بهترین کلینیک مشاوره استفاده می کند.

این کارگاه به صورت مقدماتی و پیشرفته در کلینیک روانشناسی انتخاب نو که یکی از بهترین کلینیک های روانشناسی شرق تهران می باشد، برگزار می شود و اساتید برجسته روانشناسی تدریس آن را بر عهده دارند.کارگاه زبان بدن : این کارگاه روانشناسی برای بسیاری از مدیران و صاحبین مشاغل پر کاربرد است افراد با کمک آموزش این شیوه روانشناسی قادر خواهند بود تا مفاهیم اعمال و رفتار خود را که به صورت ناخودآگاه بروز می دهند را دریابند و همچنین مشاور خوب روانشناسی طی دوره آموزشی روانشناسیدر مرکزمشاوره به افراد این آگاهی را می دهد که چگونه از رفتار های فیزیکی افراد دیگر پی به احساسات درونی آنها برده و به صورت صحیح عمل کنند . این کارگاه تخصصی روانشناسی برای کنترل رفتاری افراد بسیار مواثر بوده و کسانی که از آن استفاده نموده اند از نتایج و دست آورده های این دوره روانشناسی بسیار ابراز رضایت نموده اند.

کارگاه نشانه شناسی : این کارگاه را هم می توان به صورت تخصصی و هم به صورت عمومی برای دریافت اطلاعات انواع اختلالات روانی پر کاربرد دانست . در این دوره تخصصی روانشناسی می توان با استفاده از اطلاعات به دست آمده هم به وجود اختلال روانی پی برد و هم در کنار روش شناسایی از درمان های متداول برای این اختلالات نیز آگاهی می یابند.