این بار قصد داریم در ادامه ی توضیحات در رابطه با نحوه ی برگزاری:
1.     کارگاه روانشناسی و مشاوره
2.     کارگاه مشاوره
3.     کارورزی روانشناسی
4.     کارورزی مشاوره

5.     همایش روانشناسی و مشاوره

و بهترین کارگاه های روانشناسی را به شما عزیزان به صورت تخصصی تر در مورد چند کارگاه روانشناسی صحبت کنیم و برگزارکنندگان بهترین دوره های آموزشی مشاوره را خدمت شما بزرگواران معرفی خواهیم کرد.


یکی از کارگاه های پر اهمیت و مفید که می توان به جامعه ی زنان و مردان معرفی کرد کارگاه تکنیک های تنش زدایی جسم و ذهن است قبل از توضیح در رابطه با کارگاه های روانشناسی توجه داشته باشید یک سری از کارگاه هاکارگاه تخصصی روانشناسی است و یک سری کارگاه روانشناسی عمومی .

فرق این دو این است که کارگاه های تخصصی مختص روانشناسان و روان درمانگران است ولی کارگاه های عمومی برای تمام افراد است. در کارگاه های تخصصی مباحث تئوری ممکن است تکرار نشود اگر دانشجوی روانشناسی نباشید بی شک به مشکل می خورید و ممکن است مباحث برایتان ملموس نباشد . اما در کارگاه های عمومی مثل کارگاه تنش زدایی برای تمامی افراد می تواند کارگاه مفیدی باشد در کارگاه تنش زدایی شما در آخر کارگاه می توانید با تکنیک های آموزشی دیده رابرای مقابله با تنش زدایی و تنفس جهت آرام سازی به کار ببرید. شما در کارگاه هایی که در رابطه با تنفس و جلوگیری از تنش و اضطراب برگزار شوندمی توانید نحوه ی صحیح تنفس و مراقبه را آموزش ببینید و بدون انقباض عضلانی شیوه های تنش زدایی را به کار بگیرید دز زندگی امروزه با حجم بالایی از دقدقه ها و مشکلات روزمره نیاز است ساعاتی را برای مدیتیشن و آرام سازی قرار دهیم .کارگاه آموزشی روانشناسی در زمینه ی آسیب شناسی و مداخله در خیانت زناشویی یکی از کارگاه های تخصصی است که ویژه ی متخصصین و روانشناسان است امروزه به علت بالا رفتن آمار طلاق و مشکلاتی که در زمینه ی روابط موازی پیش آمده است جامعه ی روانشناسان به دنبال تدبیری برای پیشگیری و کنترل و بازسازی زندگی زوجین می باشند. حال شما در این کارگاه می توانید مقوله ی پیمان شکنی و خیانت را به طور کامل آموزش می بینید و عوامل زمینه ساز پیمان شکنی همسران را شناسایی کنید و شناخت انواع ارتباطات نامشروح و چند رویکرد درمانی برای هم ترمیم و بازسازی رابطه ی آسیب رسیده و هم خود فرد آسیب دیده که قطعا دچار افسردگی می شوند .


قابل ذکر است کارگاه های نام برده تماما در مرکز مشاوره  انتخاب نو برگزار می شود و هدف مدیریت کلینیک این است که بتواند با توجه به آسیب های فعلی جامعه هم بتوان در تربیت بهترین روانشناس قدم مفیدی برداشت  و هم در کنترل و پیش گیری مشکلات بتوان با برنامه ریزی اهدافی را در نظر گرفت.


کارگاه دیگری که مورد استقبال مراجعین کلینیک مشاوره انتخاب نو قرار گرفت کارگاه جراتمندی است.

پیشنهاد ما برای شرکت افرادی بود که از اعتماد به نفس پایین رنج می برند در روابط بین فردی نیز در برقراری ارتباط به مشکل خورده اند کسانی که جرات بیان خواسته ها و نیازهایشان را نداشتن در دفاع از حق خود و نه گفتن ناتوانند. که در پایان کارگاه افراد شرکت کننده مهارت ها و تکنیک های شیوه ی ارتباطی جراتمند و سبک های ارتباطی سالم را یاد می گرفتند و متوجه ویژگی ها و پیامدهای جراتمند بودن را در تمامی ابعاد درون فردی و بین فردی زندگی خود احساس می کردند.کارگاه تخصصی دیگری که برای دانشجویان روانشناسی برگزار شد کارگاه ذهن آگاهی بود که محورهای موضوعی آن در رابطه با شناخت فواید و کاربرد وسیع برای اختلال های روانی بود و مبانی نظری توجه آگاهی نیز بیان می شد که از استقلال بالایی از شرکت کنندگان مواجه شدیم.

قابل ذکر است برای شرکت در کارگاه های روانشناسی از مدرسان و محل برگزاری کارگاه مطمئن شوید و قبل از شرکت موضوع های محوری که قرار است در کارگاه گفته شود را حتما سوال فرمایید.

همراه شما هستیم با برگزاری کارگاه های آموزشی روانشناسی و مشاوره و دوره های آموزشی روانشناسی و توجه داشته باشید کلینیک روانشناسی انتخاب نو هر ماه همایش های رایگان در حیطه ی فرزند پروری برگزار می کند

هدف ما داشتن جامعه ای سالم است.

جامعه ی سالم یعنی مردمانی با روان سالم و آرام

با سپاس از همراهی همیشگی شما عزیزان