نوروفیدبک امروزه در بسیاری از مراکز مشاوره پیش رفته جذء ضروریات است. بسیاری از بهترین مشاوران در یک کلینیک روانشناسی برای افزایش تمرکز و یادگیری در مراجعین از جلسات نوروفیدبک استفاده می کنند. دکتر نوروفیدبک معمولا برای این که مراجع اثر پذیری جلسات نوروفیدبک را ببینند تعداد جلسات مشخصی را برای درمان نوروفیدبک مشخص می کنند و در هر جلسه نموداری از تغییرات ذهنی افراد به آنها ارائه می دهد تا بتوانند تغییرات خود را متوجه شوند. متخصص نوروفیدبک در جلسات توجه خاصی به کارکرد مراجع دارد و در صورت پایین آمدن میزان توانایی افراد آنها را به جلسات مشاوره با دکتر روانشناس ارجاع می دهد تا بتوانند نهایت استفاده را از جلسات نوروفیدبک خود ببرند.

معمولا جلسات نوروفیدبک در بهترین کلینیک روانشناسی یک ساعت الی پنجاه دقیقه است. این زمان معمولا بر اساس تشخیص یک دکتر نوروفیدبک خوب ، معین می شود و بستگی به توانایی ذهنی افراد دارد. متخصص نوروفیدبک با تمرین های ذهنی می تواند به قوی کردن مغز افراد کمک کند، نوروفیدبک امروزه برای افزایش تمرکز طرفداران بسیار زیادی دارد. این روش درمانی به غیر از آن که هیچ گونه عوارضی تا به حال نداشته بلکه به افزایش هوش افراد نیز کمک می کند.
در جوامع پیشرفته در مدارس برای دانش آموزانی که دچار ناتوانی در تمرکز هستند شرکت در جلسات نوروفیدبک الزامی می باشد. یکی از بهترین ویژگی های نوروفیدبک از نظر یک مشاور روانشناس این می باشد که تمرینات نوروفیدبک برای همه رنج های سنی قابل استفاده است. نوروفیدبک با تبدیل امواج ذهنی به داده های قابل دید می تواند تفکرات را هدفمند کند. متخصص نوروفیدبک در هر جلسه تغییرات را مورد برسی قرار می دهد و بر طبق برنامه ای منظم جلسات مشاوره را ادامه می دهد.

مرکز مشاوره انتخاب نو یکی از پیشگامان در استفاده ازنوروفیدبک در کلینیک روانشناسی بوده است. این کلینیک روانشناسی که یکی از بهترین کلینیک های شرق تهران محسوب می شود، بهترین خدمات نوروفیدبک را برای مراجعین ارائه می دهد، کلینیک انتخاب نو با مدیریت دکتر تابع جماعت و دکتر باقری از جمله کلینیک هایی می باشد که در کنار خدمات مشاوره در حیطه های خانواده ، کودک، شغل و همچنین برگذاری کارگاه های روانشناسی ، به استفاده از نوروفیدبک برای درمان می پردازند. متخصصین روانشناسی که در این کلینیک فعالیت می کنند از بهترین روانشناسان تهران می باشند. جلسات نوروفیدبکی که در این کلینیک روانشناسی برگذار می شود همراه بامشاوره توانسته کمک بسیار زیادی به کسانی باشد که از مشکلات تمرکز و یادگیری در رنج بودند.