شما عزیزان می توانید در صفحه ی اصلی ما تمامی کارگاه های روانشناسی آموزشی را دنبال کنید که در سطح های مختلف
1: کارگاه تخصصی روانشناسی
2: کارگاه های روانشناسی برای عموم

در دوره های روانشناسی که ویژه متخصصین و روانشناسان  برگزار می شود شرکت کنندگان باید دانشجوی روانشناسی یا مشاوره و یا در مقطعی از رشته ی روانشناسی ومشاوره تحصیل گرده باشند .از نمونه دوره و کارگاه آموزشی روانشناسی برگزار شده در مرکز روانشناسی انتخاب نو کارگاه های پیشگیری از نا کارآیی های جنسی، آسیب شناسی خیانت ،سلامت روابط جنسی زوجین،ارتباط والد و کودک، تحلیل رفتار متقابل و ... است که به طور مثال کارگاه روانشناسی TA  که توسط خانم دکتر نسرین باقری  یکی از بهترین برگزار کننده کارگاه روانشناسی اجرا می شود. در سه سطح مقدماتی ،پیشرفته و شفای کودک درون برگزار میشود.در کارگاه تحلیل رفتار متقابل هم به صورت عمومی می توان شرکت کرد و هم به صورت تخصصی .شما در کارگاه تحلیل رفتار متقابل هم با رویکرد تئوری آشنا میشوید و میتوانید از تکنیک های آموزش داده در اتاق درمان استفاده کنید و هم به خودکاوی و خود شناسی دست پیدا می کنید. دوره آموزشی و دوره روانشناسی باید در محیطی کاملا استاندارد در مراکز آموزش روانشناسی برگزار شود.


 

در کارگاه روانشناسی عمومی یکی از کارگاه های برگزار شده مدیریت خشم است . کارگاه مدیریت خشم فقط برای عموم برگزار میشود .

اهداف کارگاه:

1: آموزش و یادگیری روش های پیشگیری از خشم

2:مهارت های غلبه بر خشم و پرخاشگری و فنونی که آموزش می دهد مهارت های لازم را بری از بین بردن خشم به کار ببرید.

3:جلوگیری از پرخاشگری و ابرازخشم به عنوان یک ابزار حل مسئله.

محورهای موضوعی که در طی کارگاه آموزش می بینید یکی مداخلات مهارت های ارتباطی و شناختی و رفتاری ، و چرخه پرخاشگری را به طور کامل آموزش می بینید و علل و پیامدهای آن را نیز قبل از آموزش تکنیک ها و مهارت ها آموزش می بیند.

 

یکی دیگر از دوره های آموزشی مشاوره و روانشناسی که بسیار ارزشمند و مفید است کارگاه هایی است که در حیطه کودک برگزار میشود مثل فرزند پروری و ارتباط سالم و سازنده والد و کودک ،که به بررسی دقیق نیازهای کودک می پردازد و شیوه های تربیت سالم که باعث می شود کودکی شادتر و خوشحال تر داشته باشید .به شناخت خلق و خوی کودک و نوجوان برای شناخت و یک ارتباط سالم بسیار نیاز است که می توانید از طریق کارگاه های آموزشی و جلسات مشاوره کودک به این دسته از آگاهی ها دست پیدا کنید.

جهت اطلاع از برگزاری کارگاه های روانشناسی و کارورزی روانشناسی به صفحه اصلی مرکز مشاوره انتخاب نو مراجعه کنید.