مرکز مشاوره انتخاب نو امروزه تبدیل به محلی امن برای افرادی شده است که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف دارند. اما نکته ای که افراد باید به آن توجه ویژه نمایند ، معتبر بودن کلینیک روانشناسی می باشد. مرکز مشاوره انتخاب نو از سال 1395 با مدیریت آقای 

دکتر محمدرضا تابع جماعت و خانم دکتر نسرین باقری با همکاری بهترین روانشناسان مشغول فعالیت می باشد . این کلینیک روانشناسی خوب توانست به سرعت نام خود را جزء بهترین مراکز مشاوره شمال تهران ثبت نماید. خدمات عمومی و تخصصی کلینیک روانشناسی انتخاب نو که معمولا افراد از آن اطلاع دارند : مشاوره خانواده ، مشاوره کودک ، مشاوره ازدواج ، مشاوره بالینی و مشاوره فردی می باشد.

در این مطلب سعی بر آن داریم تا نمونه هایی از خدمات خاصی که در مرکز روانشناسی انتخاب نو ارائه می گردد را بیان کنیم:

مشاوره افسردگی پس از زایمان : در سالهای اخیر که مشاوران جایگاه جدی تری در خانواده ها پیدا کرده اند درمان افسردگی پس از زایمان بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. بارداری در خانم ها باعث تداخلات هورمونی مختلفی می گردد که ممکن است احساس خستگی ، بی حوصلگی و حتی عدم توانایی در نگه داری از کودک را در پی داشته باشد. درمان افسردگی پس از زایمان گاهی با مشاوره به تنهایی امکان پذیر است و گاهی نیاز به مصرف دارو نیز دارد. به همین علت دکتر روانشناس فرد را برای درمان افسردگی به یک روانپزشک متخصص ارجاع می دهند تا دارو های مناسب را برای درمان تجویز کنند.


مشاوره سکس تراپی : با توجه به اهمیت مسئله روابط جنسی و مشکلات متعددی که افراد در این زمینه پیدا می کنند استفاده از یک روانشناس سکس تراپی بسیار ضروری می باشد. افراد به دلیل عدم آگاهی مناسب در بسیاری از مواردی که با مشکلات جنسی رو به رو می شوند به جای مراجعه به مشاوره سکس تراپی درکلینیک های روانشناسی به قرص ها و داروهایی که در تبلیغات در دسترس افراد قرار می گیرد روی می آورند که این مسئله نه تنها باعث ایجاد عوارض برای این افراد می شود بلکه مشکل آنها را حل نمی کند. استفاده از مشاوره سکس تراپی به افراد این امکان را می دهد تا زیر نظر متخصص روانشناس مشکل خود را از ریشه بر طرف نموده و یک زندگی عادی را تجربه نمایند.

کارگاه های روانشناسی : آموزش روانشناسی از دیر باز مورد توجه همگان بوده است . بسیاری از افراد تمایل دارند تا از آموزش های روانشناسی در کنار رشته تحصیلی خود بهره مند شوند. کلینیک مشاوره انتخاب نو در این راستا اقدام به بر گذاری دوره های آموزش روانشناسی در سطوح مختلف نموده است.بهترین اساتید روانشناسی و مشاوره در این مرکز مشاوره به تدریس مباحث روانشناسی مورد نیاز همچون : کارگاه تحلیل رفتار متقابل ، کارگاه فن بیان ، کارگاه زبان بدن و بسیاری از دوره های روانشناسی دیگر، می باشند. تا نیاز افراد جامعه را به اطلاعات مفید و کارآمد ، بر طرف کنند.