بهترین دکتر روانشناس در مرکز مشاوره انتخاب نو به روابط زناشویی در زندگی مشترک و مشاوره تنظیم خانواده بسیار اهمیت می دهد. نقش روابط جنسی یکی از پر رنگ ترین نقش ها در روابط بین زوجین می باشد که از اهمیت ویژه ای در حفظ زندگی مشترک برخوردار است. مشاوره تنظیم خانواده و روابط زناشویی به بخش های مختلف زندگی جنسی افراد توجه می کند زیرا بسیاری از مشکلات جنسی جنبه روانی دارند تا جنبه جسمی . روانشناس سکس تراپی نه تنها به حل مشکلات جنسی در بین زوجین می پردازد بلکه آموزش هایی نیز به آنها می دهد زیرا گاهی عدم آگاهی کافی باعث مشکلات زیادی می باشد.

مراجعین باید در جلسه اول مشاوره ببینند می توانند ارتباطی راحت با دکتر روانشناس خود بر قرار کنند و درباره مسائل بدون خجالت حقیقت را بیان کنند یا خیر ، مشاوره سکس تراپی در کلینیک روانشناسی انتخاب نو توسط روانشناس خانم و روانشناس آقا ارائه می شود تا مراجعین بتوانند بنا بر احساس آرامش خود به هر کدام که احساس راحتی بیشتری دارند مراجعه کنند. بسیاری از مراجعینی که به صورت زوج برای مشاوره مراجعه می کنند ، مردان تمایلی ندارند تا همسرشان در مقابل یک روانشناس مرد درباره مسائل جنسی صحبت نماید که این خود نوعی مقاومت در مقابل گفته های روانشناس در آنها ایجاد می نماید.

عدم تمایل به روابط جنسی ، سردی در روابط جنسی ، تمایل به روابط غیر معمول ، هم جنس گرایی ، زود انزالی در مردان و عدم ارگاسم در زنان معمولا از نمونه مشکلاتی می باشد که ریشه روانی داشته و با کمک یک روانشناس سکس تراپیست در مرکز مشاوره قابل درمان است. سکس تراپیست جلسات گروهی و فردی برای زوجین بر گزار خواهد کرد و همواره بر این اصل پایبند خواهد بود که اسرار هیچ یک از زوجین را نزد دیگری فاش نکند و امنیت مراجع را تضمین خواهد کرد.


برخی از مشکلات جنسی و تمایلات نا متعارف از قبیل تمایل به هم جنس و روابط جنسی نامتعارف چنانچه متخصص سکس تراپی تشخیص دهد در کنارمشاوره تخصصی نیاز به ارجاع به یک روانپزشک نیز خواهد داشت. برخی از مشکلات بابت به هم ریختگی هورمونی در افراد می باشد که بهترین مشاور سکس تراپی می تواند با تشخیص به موقع از حاد شدن آن جلوگیری نماید.

روانشناس سکس تراپی خوب به مراجعین خود کمک می کند تا از تفاوت های روحی بین زن و مرد درک مناسبی بیابند و نسبت به تمایلات خود و شریک جنسی خود اطلاعات کاملی دریافت کنند. در بسیاری از موارد عدم آگاهی از این نیاز و رفع مناسب آن حتی می تواند باعث طلاق و جدایی در بین زوجین شود و زندگی زناشویی افراد را در خطر خیانت بیاندازد . توجه به موارد کوچک و مراجعه به موقع برای درمان می تواند زندگی زناشویی افراد را نجات دهد.

کلینیک مشاوره انتخاب نو با در اختیار داشتن بهترین متخصص سکس تراپی آماده خدمت رسانی به تمامی افرادی می باشد که به دنبال زندگی طبیعی جنسی می باشند.