یافتن یک روانشناس در تهران کار بسیار ساده ای می باشد اما یافتن یک روانشناس متخصص کاره چندان راحتی نیست. کلینیک روانشناسی انتخاب نو این امکان را برای مراجعین خود فراهم آورده تا از خدمات تخصصی روانشناسی تحت نظر  بهترین روانشناس مشاور بهره مند شوند و بتوانند با مشکلی که دارند به صورت تحصصی برخورد نمایند و تحت درمان تخصصی روانشناسی قرار گیرند. روانشناس در کلینیک روانشناسی انتخاب نو از فیلتر های خاصی که زیر نظر مدیریت این مرکز، یعنی آقای دکتر تابع جماعت و خانم دکتر باقری، وجود دارد باید عبور کنند و اثبات بهترین بودن آنها تصویب گردد.

از نمونه خدمات تخصصی که در مرکز مشاوره  به مراجعین ارائه داده می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشاوره کودک : از خدمات ارزنده در بهترین مراکز مشاورهمشاوره کودک می باشد زیرا با توجه به حساسیتی که بر کودکان وجود دارد نیاز می باشد تا با مشکلات کودکان به صورت تخصصی و آگاهانه بر خورد گردد. روانشناس کودک نه تنها به حل مشکلات کودکان کمک می کند بلکه می تواند کمک بسیار زیادی برای فرزند پروری بهتر برای والدین باشد. متخصص روانشناس کودک در طی بازی درمانی و استفاده از تفسیر نقاشی کودکان می تواند به بخشهای نهفته کودک دست یابد.

مشاوره ازدواج : حساس بودن انتخاب یک زوج مناسب برای ازدواج روانشناسان را بر آن داشته اند تا بر بخش ازدواج و تشکیل زندگی برای زوجین بسیار تخصصی عمل کنند. روانشناس ازدواج اقدام به برگزاری جلسات تست روانشناسی برای زوجین در مرکز مشاوره می کنند تا با کمک تفسیر آن توسط یک دکتر روانسنج بتوانند به میزان تفاهم و تقاوت های رفتاری افراد پی برده و به برای گرفتن تصمیم مناسب به زوجین کمک کنند. دکتر روانشناس ازدواج نه تنها به افراد کمک می کند تا به میزان تقاوت ها و شباهت های خود با شریک زندگی خود پی ببرند بلکه به آنها شیوه های همسر داری و مواجه شدن با بحران های زندگی را نیز آموزش می دهند.


درمان استرس و اضطراب : یکی از مهمترین بخش های درمان تخصصی روانشناسی درمان اختلالات اضطرابی و استرس می باشد. با وجود مشکلات کاری و اجتماعی امروزه میزان استرس و اضطراب در افراد بسیار افزایش یافته و گاهی شدت آن به اندازه ای می باشد که زندگی افراد را متختل می کند. روانشناس متخصص با شیوه های مختلفی همچون روانکاوی ، درمان دارویی زیر نظر روانپزشک و گاهی نوروفیدبک به افراد کمک می کند تا اضطراب و استرس خود را مدیریت کرده و بر این مشکل فائق آیند.

مشاوره طلاق : افزایش میزان طلاق در خانواده بهترین مراکز مشاوره تهران را بر آن داشته تا فکری برای آن کنند. استفاده از مشاوره طلاق زیر نظر یک دکتر روانشناس خوب به افراد کمک می کند تا راه های بازگشت به یک زندگی خوب و عاشقانه را یافته و تنها راه حل مشکلات را در طلاق نیابند. روانشناس طلاق در همه زمینه ها به افراد آگاهی مناسبی می دهد حتی درباره موانعی که بعد از طلاق برای افراد ایجاد می گردد.