مسیریابی با نقشه
تلفن پذیرش

بایگانی نوشته‌ها


انتخاب بهترین باغ عکاسی/ چالشی مهم قبل از عروسی

انتخاب بهترین باغ عکاسی/ چالشی مهم قبل از عروسی

بدیهی است که تدارک دیدن برای برگزاری مراسم رؤیایی‌ترین شب زندگی‌تان برای شما دردسرهای زیادی به همراه دارد که شما را موظف به انجام کارهایتان به نحو احسنت می‌کند، تا در نهایت انتظار شما را از زیباترین شب زندگی‌تان برآورده کند و باعث شود همان‌قدر که باید از مراسم عروسی خود لذت ببرید.

مشاوره حقوقی تقسیم ارث

مشاوره حقوقی تقسیم ارث

در جوامع امروز مشاوره در هر زمینه ای حائز اهمیت می باشد و روز به روز بیشتر از قبل شناخته شده تر می گردد. مشاوره حقوقی تقسیم ارث هم نیز یکی از اقسام مشاوره که مشاوره ای حقوقی می باشد شناخته می شود. همانطور که از نامش پیدا است در این نوع مشاوره حقوقی به تقسیم ارث بین وراث و برخی امور لازم آن پرداخته می شود.

مراقبت از سلامت روانی کودکان و راه های تقویت آن

مراقبت از سلامت روانی کودکان و راه های تقویت آن

سلامت روان بر طرز تفکر، احساس و عمل افراد تأثیر می گذارد. مراقبت از سلامت روان ما به اندازه داشتن بدنی سالم مهم است. اختلالات سلامت روان در کودکان عموماً به عنوان تأخیر یا اختلال در رشد تفکر، رفتار، مهارت‌های اجتماعی یا تنظیم احساسات متناسب با سن تعریف می‌شود. این اختلات برای کودکان ناراحت کننده است و توانایی آنها را برای عملکرد خوب در خانه، مدرسه یا سایر موقعیت های اجتماعی مختل می کند.

بعد از دکلره چگونه از مو مراقبت کنیم؟

بعد از دکلره چگونه از مو مراقبت کنیم؟

بسیاری از خانم ها برای زیباتر شدن، تمایل زیادی به تغییر دادن رنگ موهای شان دارند . تغییر مداوم رنگ موها و به خصوص دکلره کردن موها، آسیب جدی به ریشه موها رسانده و باعث ریزش مو، کاهش رشد موها ، کاهش ضخامت موها و کم پشت به نظر رسیدن موها می شود.

درباره‌ی نویسنده
واحد پژوهش و مقاله نویسی مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی انتخاب نو
اطلاعات بیش‌تر
سایر صفحات
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...