مرکز مشاوره مکانی برای ارائه خدمات تخصصی روانشناسی به افراد می باشد. کلینیک روانشناسی انتخاب نو با دریافت پروانه تاسیس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره از سازمان نظام روانشناسی زیر نطر اساتید برجسته ، آقای دکتر تابع جماعت و خانم دکتر باقری ، یکی از بهترین کلینیک های روانشناسی شمال تهران می باشد.

مرکز مشاوره انتخاب نو با همکاری با بهترین روانشناسان بهترین خدمات روانشناسی را در مرکز مشاوره ارائه می دهند. باید توجه داشت برای ارائه خدمات خاص باید از افراد متبحر و متخصص روانشناسی استفاده نمود. اینمرکزمشاوره به غیر از درمان با برگزاری کارگاه های روانشناسی به آموزش روانشناسیافراد می پردازد و کمک می کند تا افراد در مسیر زندگی خود با آگاهی قدم بردارند.

برخی از خدماتی که در کلینیک انتخاب نو توسط دکتر روانشناس ارائه می گردد:

-        روانسنجی : یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین خدمات یک کلینیک روانشناسی اجرا و انجام انواع تست ها مثل:  تست طرحواره ، تست پیش از ازدواج ، تست شخصیت شناسی ، تست استعداد یابی و... می باشد  روانسنج با تفسیر دقیق و کاربردی تست های روانشناسی می تواند تاثیرات عمیقی  بر درمان بیمار داشته باشد.

-        مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده : ارائه خدمات مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره سکس تراپی ، مشاوره خیانت ، مشاوره زوج درمانی و مشاوره خانواده درمانی از کاربرد های مهم این مشاورهدر مراکز روانشناسی می باشد.

-        روانکاوی وروان درمانی روان پویشی : بسیاری از اختلالات بالینی ، شخصیتی و روان تنی  نیاز به مراجعه دکتر روانکاو و درمان روانکاوی نزد یک مشاور متخصص دارد.

-        مشاوره کودک و نوجوان : خانواده ها برای مشکلاتی همچون خشم ، استرس واضطراب کودک و همچنین مشکلات تحصیلی و مشاوره فرزند پروری از مشاور کودک و نوجوان یاری می گیرند. دکتر مشاور کودک و نوجوان می تواند با ارائه خدمات ویژه به والدین کمک کند.-        مشاوره شغلی ومشاوره تحصیلی : انتخاب و یافتن شغل مناسب ، رفع مشکلات یادگیری ، انتخاب رشته تحصیلی مناسب با روحیه افراد یکی از کاربرد های مهم مرکز مشاوره می باشد. بسیاری از افراد حتی برای مسائل مدیریتی و کارآفرینی نیاز به مراجعه به مشاور روانشناسدارند.

-        نوروفیدبک : برگذاریجلسات نورو فیدبک در یک کلینیک روانشناسی تخصصی به صورت حرفه ای انجام می گیرد،نوروفیدبک برای حافظه ، تمرکز ، کنترل استرس کاربرد فراوانی دارد.

کلینیک های روانشناسی با همکاری دکتر روانشناسی کمک بسیار شایانی در سازندگی مسیر زندگی افراد دارد، افراد همواره با یاری یک دکتر مشاوره می توانند از مشاوره افراد متخصص در هر زمینه بهرمند شوند تا زندگی بهتری را برای خود رقم بزنند.